Interstate 60 (2002)

Pokud se vám líbil film Big fish tak jako mě, berte Interstate 60 všema deseti. Pokud ne, tak si stejně myslím, že tenhle film se nemůže nelíbit. p.s. asociace s Big fish je možná pouze moje osobní záležitost

Smrtící invaze (1995) (TV film) odpad!

Opravdu stojí za shlédnutí, je to protkané "nezapomenutelnými " hláškami typu "Kdybych věděl že kouříš, tak s mojí dcerou nekamaradíš" apod. Je toho tam spousta, doporučuju shlédnout v podroušené náladě s více lidmi ;-)

Klan létajících dýk (2004)

Nezapomenutelná bitva v bambusovém lese. Že už to bylo v Tygru a drakovi ? Zapoměnte na to, tady je ještě mnohem lepší, už se těším až se na to podívám znovu v kině. Btw. doufám že toho Oscara za kameru dostanou.

Wimbledon (2004)

Příjemné překvapení, úsměv od ucha k uchu.

Riddick: Kronika temna (2004)

Bohužel o konkurenci Star wars nemůže být řeč. Ale přistihl jsem se, že Diesel mi spolehlivě zvedá hodnocení o jednu hvězdu.

Team America: Světovej policajt (2004)

Na film jsem se těšil už odprvního traileru, protože Stonův a Parkerův South park považuji za něco velmi , velmi vtipného. O to víc jsem byl zklamaný z Teamu America, který sice vypadá nádherně a po prvních deseti minutách jsem nepochyboval o tom, že se zařadí mezi moje nejoblíbenější filmy, ale po svižném a velice vtipném nástupu bohužel humoru ubývá a ubývá. No pro mě prostě zklamání.

Riskni to s Polly (2004)

Takovému filmu se říká průměr, ale vzhledem k tomu že jsou tu buď dvě hvězdy nebo tři, tak se přikláním ke dvěma za naprosto nevtipnou (čti trapnou) salsu v podání Stillera. Nejvtipnější na celém filmu byl zřejmě nudista a instruktor akvalungu v jedné osobě s neuvěřitelným francouzský přízvukem.

Kikudžiro (1999)

Kdo má rád Kitanovu krvavější stránku, bude chvílemi zřejmě lehce překvapen až nečekanou "sladkostí" filmu, ale nebojte, pořád je to KITANO ! ;-) A sakra dobrej.