• Reality-TV

Čápi s mákem (2010) (pořad)

Tie 2 hviezdičky dávam len prvému týždňu. Na tie celebrity sa dalo pozerať. Len tá Hanychová a Bartošová mi boli nesympatické. V tom druhom týždni sa predviedli pseudocelebrity, ktoré sa opäť chceli pre peniaze zvýrazniť.

Ano, šéfe! (2009) (pořad)

Tento program by nebol možno až taký zlý, keby dali iného kuchára. Nadávky a správanie ako zo 4.cenovej skupiny z oboch strán.....

Kávomat - Miestny úrad Hodrušany (2016) (seriál)

Klasika dnešného desaťročia-prehnane trápny humor. Najhoršie na tom je to, že to akože sníma kamera. No aspoň to obsadenie je ako-tak nejaké.

Nákupní maniačky (2013) (pořad)

Program, absolútne pre mňa ako chlapca a aj ostatných mužov a chlapcov nudný. Zaujímavé je len to, ukázať divákom čo dnes beží vo svete. Inak nuda, je tam opäť ten hraný rivalitský podtón a návrhárov nekomentujem.

Duch (1990)

Krásny romantický príbeh, len nebyť stále uplakanej Demi Moorovej, bol by dobrý. Najlepšia postava bola Oda Mae Brown v podaní vynikajúcej herečky Whoopi Goldberg. Len tak pre zaujímavosť, získal 5 Oscarov a iné odcenenia, všetko v roku 1991.

Rebelka (2012)

Vynikajúca rozprávka z dielne nemenej vynikajúceho Walta Disneyho. Postavy, dej, prostredie, situácie a hlavná myšlienka boli dokonalé. Aj teraz si to rád pozriem.

Kocour v botách (2011) odpad!

Prepáčte mi, ale táto rozprávka mi proste nesedí. Ináč to neviem vysvetliť.

Shrek 2 (2004)

Asi najlepší diel zo všetkých. Tu sa zbližujeme bližšie s ostatnými postavami, a dej Shreka 3 podľa mňa viac nadväzuje na tento diel ako 2 na 1. Postavičky skvelé a len žáner stredovekých rozprávok moc nemusím.

Shrek (2001)

Ospravedľnujem sa všetkým fanúšikom Shreka. 1 hviezdičku som dal preto, lebo sa mi tento film skrátka páčil zo všetkých Shrekov najmenej. Najlepšie boli scénky s tými rozprávkovymi postavičkami, najprv ako ich chcel Shrek vyhnať, a potom, na Shrekovej a Fioninej svadbe.

Zlaté manželky (2014) (pořad) odpad!

Koho, úprimne, zaujíma život žien a detí známych hokejistov? Hokejisti, ktorí sa nejako preslávili si týmto nemusia zarábať, veď majú dosť peňazí.