Jedna ruka netleská (2003)

Sejdeme se za 20 minut!.... - Ale já nemam hodinky... - Aha , tak za patnáct... :D šílenost... 65%

Z džungle do džungle (1997)

Tima Allena mam hodně ráda :) Aspoň je vtipnej..né trapnej.. a koho zajímá, že je tohle remake. Je to mnohem lepší jak originál.. Mitsubishi :D

Chůva k pohledání (1993) (seriál)

Proboha ta ženská na sobě měla snad všechno oblečení na světě :D Ale co...tenhle typ seriálu mám ráda :) Navíc slyšet v originálem hlas Fran Fajn je něco neskutečnýho :D a Nilesovu ironii vůči slečně Bepkok nelze neocenit! :D

Happy Feet (2006)

Malí, nevinní, roztomilí, zpívající tučňáčci.. k tomu nádherná animace.. jen občas se to hrozně táááhlo a já měla pocit, že to snad nikdy neskončí :D ale vesměs pozitivní dojem mi to nezkazilo :)

Sběratelé kostí (2005) (seriál)

Kriminálky Las Vegas, atd? .... Ty mě kupodivu nebaví.. Tohle je něco jinýho.. Kůstka mi je sympatická a David Boreanaz dejme tomu taky :D

Glen, nebo Glenda (1953)

Glen or Glenda patří mezi filmy, který člověku přijdou jako naprostá genialita, nebo naopak jako totální.. ale totální zhovadilost.. :D Asi patřím do první skupiny.. :D závěrem - Zelenej drak :DD

Velkej biják (2007) odpad!

Parodie by měly být vtipný...

Stepfordské paničky (2004)

Kniha je naprosto dokonalá... a z tohohle by rozhodně nadšený nebyl.. Nicol rozhodně není Katharine . Takže u mne vede originál :)

Ztraceni (2004) (seriál)

Mně se to prostě nelíbí... Klidně mne ukamenujte.