Twilight sága: Nový měsíc (2009)

Tento film je pořádná divočina, aneb co se stane, když s váma třískají hormóny a jste upír, vlkodlak a šílená puberťačka. Všechno je to tak krásně Emo !!!

Ve jménu krále (2007)

Na začátku se trhá řepa a pak už jsou jenom bitky, bitky a bitky až do konce samého. Nejvíc mě pobavili hořící chlapi vystřelovaní z katapultů. Což je asi tak jediné koření průměrného filmu. Zbytek byl už k vidění někde jinde ... ale dá se na to dívat.

Terminátoři (2009)

Neuvěřitelně neskutečné !!! Policajt je policajt i když je robot, na konci nás svou přízní počastovala neskutečná plechová držka a víceméně to bylo jen o tom, že se doběhne k vypínači. Nic, co by nezvládla pravá americká žena. Ten zbytek byl jen křoví. LOL !!!!

Expendables: Postradatelní (2010)

Mělo to několik světlých momentů, jako například černocha s opravdu velkým kvérem, ale celkově to byl velice slabý vývar akčních filmů z osmdesátých let a přiblížil se jim jenom velice málo. Slyovi to prostě nějak nejde ...

Ikarie XB 1 (1963)

Úžasný film. A i po letech je ho radost sledovat. V těch filmech, které příšly poté se najde hodně podobného. Ať už byla Ikarie inspirací, nebo jde jen o víceméně nezamýšlenou shodu, to není vůbec důležité.

Star Trek (1966) (seriál)

Fascinující !!!

Rudé horko (1988)

Scéna v sauně, žhavý kámen a bitka ve sněhu. Rudé Horko, aneb sovětská sauna !!!

Divoká banda (1969)

Film jsem viděl poprvé jako malý kluk v kině a patří to k mým nejdůležitějším filmovým zážitkům. Od té doby si pamatuju jméno Sam Peckinpah a těm jeho chlapům na plátně, nebo na obrazovce věřím, že strašně smrdí.

Pat Garrett a Billy Kid (1973)

Fascinující. Zejména scéna přátelského oběda zakončená přestřelkou. Drsní Peckinpahovi muži uznávají smysl pro povinnost, který je nade vším osobním. To, že se zabijí jim nijak nepřekáží ve vzájemných vztazích.

Přineste mi hlavu Alfreda Garcii (1974)

Snadný prachy nejsou úplně nikdy tak snadné, jak se na první pohled zdá. Mám rád Peckinpahovy postavy. Mám z nich pocit, že to jsou lidé, kteří žijí. Díky tomu se dá věřit režisérovu vyprávění. Nádherná tragédie ve westernovém stylu.