Transformers (2007)

Režiser Bay sa zase prekonal!Znovu mi dokazal,že je iba režisér,ktorý bude do smrti točit len výbuchy,nahánačky,prestrelky atd.A tak mi čo hladáme nejaký hlbšý zmysel vo filmoch sa mu radšej čo najrýchlejšie vyhnime!Odneho sa totiž ničoho takého s určitostou nedočkáme!A takéto blbosti inšpirované hračkami nech mu žerú v Amerike,nas donekonečna nebude tahat za nos!

Kung prásk: Smrtonosná smrt (2002)

Toto bola taka velka blbost,až som sa prinej celkom dobre bavil.Oedekerk a to jeho nezabudnutelný jazičisko boli proste skvelý!

Stroj času (2002)

Celkom vydarená exkurzia do vzdialenej budúcnosti.

Pátý element (1997)

Bessonov multikulturny odkaz o buducnosti je proste fascinujúci.

Zpráva o putování studentů Petra a Jakuba (2000)

Režiserka Vihanová sa nebojí rýpat do takých témat ako je romska komunita!A čo jej slúži ku cti je aj fakt že s touto temou si poradila celkom dobre!Nebála sa natáčat azda na najhoršom mieste na Slovensku a to v romskej osade Letanovsky mlyn na Spiši.Takto dodala filmu naozajstnu autencitu.Nebala sa okrem toho zarýpavat do problematiky viac nez by bolo slusne.Skuma našu a romsku mentalitu a ich rozdielnost s puncom uveritelnosti.Co mi ale na pribehu trochu vadi je scenar, ktorý sa rovnakou mierou stara aj o samostatne osudy hlavných predstavitelov co podla mna pribehu velmi neprospieva.Zato obsadenie niekolkých naozaj dobrých slovenských hercov do filmu /Milan Bahúl,Zuzana šulajová/ chápem ako velmi dobré rozhodnutie pani režisérky.

Trosečníci (2002)

A to čo bolo za debilinu?Film rovnako blby ako je podla mna blba aj Madonna!

Černí baroni (1992)

Skoda ze sa pan Landovský nenarodil na Slovensku!

Via Mala (1985) (seriál)

Skoda že nase nepodarene televizie,točia take nepodarene pôvodne seriali!Namiesto toho by sa mohli pohrabat hlboko v archivoch a začat odtial vytahovat skutočne hodnotne seriali!!! VIA MALA budiž svetlým prikladom.

Satan přichází (2006)

Neviem,neviem.Reziser Moore sa snazil aby ponukol nieco ine ako len okopirovani original a jeho snaha sa ceni! A k dobru filmu sluzi aj fakt ze sa natacalo v Cechach.Podarilo sa mu tam vytvorit fakt hustu az strasidelnu atmosferu do filmu.A nic natom nezmeni ani fakt ze herecke vykony stali zah....!