Upíři (1998)

James Wood sa ako lovec upírov vydaril.Z niektorých jeho hlášok som išiel do kolien.Horšie to už bolo s Thomasom Ian Griffithom,ktorý ako vodca upírov postrádal akúkolvek charizmu a presvedčivost a bol mi skôr k smiechu.Aj napriek tomu celkom vydarení upírsky horor.

Dívka tvých snů (1998)

Film kde Miroslav Táborský ako prekladatel predvádza svoju najlepšiu úlohu v doterajšej kariere.

Muž bez stínu (2000)

Paul Verhoeven natočil celkom vydarení film s celkovo dobrými digitálnymi efektamy,kde ale naslabší článok tvoria práve herci/Shue,Bacon,Brolin/.

Příští správná věc (2000)

Neni to až taký zlý film ako som zozačiatku očakával.A to aj napriek tomu,že Madonna vôbec nevie hrat.

Kluci nepláčou (1999)

Presvedčivá Hillary Swank a uhrančivý pohlad Chloe Sevigny, spolu s odpudivou atmosférou amerického malomesta namna pôsobia ako magnet.

Přízraky (1998)

Ja hovorím:Kde sa ukáže Affleck,tam to nedopadne dobre.

Aféra Thomase Crowna (1999)

Neni to bohvieaký filmový zázrak ale tie 2 hodiny sa pritom obsediet da.

Konec světa (1999)

Pre niekoho blbost, kde Arnie nakope satanovi zadok.Premna ale to bola vzrušujúca a temná jazda,kde satan ma tvár nepredvídatelného Gabriela Byrnea a kde Arnold dokáže aj zomriet.

Živelná pohroma (1999)

Dvojica Affleck-Bullock sa k sebe vôbec nehodí.Dej strieda jedno klišé za druhým ,ale aj napriek tomu sa mi na tejto romantickej komedii niečo páčilo.Len neviem príst nato že čo!

Město andělů (1998)

Aj ked sa tu Nicolas Cage ako anjel,tvári dost primitívne a Meg Ryan tiež velmi nemusím je tu ešte stále vela svetlých bodov vdaka ktorým sa tento film oplatí vidiet.