Zvedá se vítr (2006)

To je až neuveritelné čo všetko si ti angláni k tým írom dovolovali!

Susedia (2006) (seriál) odpad!

Humor dua Marcin-Kraus je taký trápny až sa to nedá opísat.

Zeptej se prachu (2006)

Tento film začína ako čistá nuda,pokračuje ako čistá nuda a aj skončí ako čistá nuda!

Hrubeš a Mareš jsou kamarádi do deště (2005)

Umna rovnako dobré ako Nuda v Brne,len ten humor sa začína uberat nejakým zlým smerom.A ten Karpatti by zaslúžil Oscara.Ešteže máme u nás taký poklad akým je Robert Roth!

Nuda v Brně (2003)

Tento príbeh priniesol do českej kinematografie nový svieží vietor.A nepotreboval nato velké výpravy.známych hercov ani bohviejaké lokácie.Všetko stojí a padá na výbornom scenári a skvelých hercoch!Aj ked mna osobne si získali hlavne Liška a Donutil.Po tomto filme som začal mat k brnákom vätčie sympatie než k prážákom!

Zkurvená nuda (1997) odpad!

Tak zlé a blbé až je to nepozeratelné!Pripomína mi to Jakubiskov odpad Post Coitum!

Nahota na prodej (1993)

Nie je to zlý film,len je to celé nejaké zmätené!

Svatba upírů (1993)

Režisér Soukup sa snaží zabrdnút aj do žánru hororovej komédie a na moje velké prekvapenie to vôbec neni špatný film.Dobre som sa bavil už od začiatku a to aj vdaka takým skvelým hercom ako sú Pepa Nárožný a Ludek Kopriva,ktorý tu tvoria naozaj vydarenú dvojicu.Vydaril sa aj hrabě Kronberg v hereckom podaní Victora Preissa.Jeho postava mi chvílami prišla vtipná a inokedy až nahánala hrôzu!Za nie najščastnejšie rozhodnutie ale beriem obsadit ústrednú dvojicu Hrušinský jr.-Bartošová!Ešte Hrušinského pochopím,ved je to Soukupov dvorný herec.Ale čo tu predvádza ta speváčka to je naozaj k neuvereniu!Tak idiockú postavu som už vážne dlho nevidel.Ale nejako som to už prekusol!Rovnako ako som prekusol ten nevidarení pokus vsunut sem aj nejakú tu romantiku!

Tichá bolest (1990)

Mám pocit,že kde sa objaví Rudko Hrušinsky tam to stojí zato! Citlivo natočene,výborne zahraté no čo si može človek želat viac?