Bez kalhot (2012)

Channing Tatum zahrál poměrně slušně za to hlavní postava (Alex Pettyfer), se moc nepředvedla, zajímalo by mě kde toho hocha vyhrabali, ale snad i já bych to zahrál lépe. Film celkově ušel - takové od dechovka u které se nemusí moc přemýšlet :-) co více říct.

Terapie láskou (2012)

Povedená romantika ze života "normálních" lidí, s tím rozdílem že místo marťánků berou po ránu antidepresiva :-) ale co už, život je často složitý a někdo to snáší lépe a někomu je potřeba pomoct, tak už to bývá a myslím si, že se není za co stydět. Lawrence a Cooper zahráli skvostně a ty nominace na sošky jim patří po právu :-) PS: Navíc potěšil Robert De Niro v dobré formě :-)

Pí a jeho život (2012)

Dal bych 3 hvězdy, ale za zpracování Richarda Parkere a jeho jedinečného vztahu s Picinem musím ještě hvězdu přidat. Moc pěkně zpracované a i když byl začátek velmi zdlouhavý a nudný nakonec to za to čekání stálo. To zakomponování fantasy bylo na místě :-) a na konci nějaká ta slza ukápla. Bravo Lee!

Nespoutaný Django (2012)

Bomba! Já jsem nadšený! Bravurní Samuel L. Jackson & DiCaprio, strhující Jamie Foxx a navrch Waltz ve vrcholné formě! Co více si přát, celé to svým štětcem podtrhl Quentin Tarantino a výsledek? Dle mého film roku. Na úroveň Pulph Fiction se už ani nikdy nic nedostane, ale tohle byl hodněěě obstojný pokus a za ten se nic jiného než plný počet udělit nedá!

Trosečník (2000)

Wilson & Fed Ex a hlavně Hanks mi v tomto filmu přirosli k srdci... Nemůžu dát jinak než za 5 hvězd. Kdo jiný by dokázal utáhnout dvě a půl hodiny dlouhý film, kde se nemluví a je zde prakticky obsazená jen jedna role? Ano, pouze Tom Hanks! Smekám

Nic nás nerozdělí (2012)

Jak už to někdo psal… Přesně u tohoto typu filmu si člověk uvědomí jaké doslova kvaviny v životě řeší a považuje je za důležité, přitom si ani pořádně neuvědomuje a neváží si, že to nejdůležitější už má

King Kong (2005)

Jackson se svého úkolu chopil se ctí, to určitě ano, ale přeci jen tomu něco chybělo. Občas moc utahané, ale King Kong luxusní :-) to se musí nechat

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Sem-tam nějaké to klišé a vzpomínky na LOTR potěšily, ovšem bylo zde i několik až zbytečně zdlouhavých scén (počáteční hostina u Bilba apod.). Samotný děj je navíc o několik pater níže, než tomu bylo u Pána prstenů... Zatímco LOTR se točil okolo prstenu a Saurona, kde všechno bylo napínavé, zajímavé a dávalo to smysl, tak u Hobita se děj točí kolem bandy trpaslíků, kteří se rozhodli, že sami dobijí zpět svojí vlasteneckou horu (spojenectví a vzájemné vztahy mezi trpaslíky jsou podivné a nevysvětlené), padají otázky jako: proč zrovna těchto 12? Divák si navíc k jednotlivým postavám nenajde žádný vztah ani cestu. On ani samotný Bilbo mě nějak neuchvátil (na rozdíl od Froda). Zatímco v LOTR jsem s údivem a okousanými nehty sledoval cestu Froda, Sama, Legolase, Gimliho, Aragorna apod. tady jsem si svého hrdinu zatím nenašel... Efekty poměrně slušné, ale děj strohý a místy až nudný. Šel jsem do kina s tím, že od toho nemůžu čekat zázraky a bohužel jsem se nemýlil. Na příští projekci asi opět půjdu, když už to mám "rozkoukané" no uvidíme, třeba další díly překvapí.