Nevinnost (2011)

Slušná podívaná :-) skvělá kamera a hodně dobrý Vetchý.

Ali (2001)

Miluji box, miluji filmy o boxu! Namakaný Will Smith, Aliho ztvárnil skvěle! Hvězdu ubírám pouze proto, že na Těžkou váhu to něco ztrácelo, jinak super film nejen pro fanoušky boxu!

The Divide (2011)

No pěkná ukázka toho jak chování party neznámých lidí uzavřených v krytu vyhnije až k homo-habilis. Právě až v těchto krizových situacích se ukazuje pravý charakter různých povah člověka a film působí více než věrohodně, co působí on je věrohodný, protože je to ryzí pravda. Škoda toho nedomyšleného děje (alá nákaza apod.) ovšem to člověk ani moc nevnímá, ve filmu jde Gansovi hlavně o vývoj postav a to se mu povedlo bravurně!

Cesta do fantazie (2001)

Moje premiéra s filmem tohoto typu. Nevěděl jsem vůbec co čekat a o to více mě celý ten koncept překvapil :-) miluji fantazii a tenhle film mě prostě uchvátil... Hned se vrhnu na další od Miyazakiho Zámek v oblacích

Farma zvířat (1954)

Všichni jsou si rovni, někteří však rovnější... Moje povinná četba k maturitě a to SAKRA DOBRÁ!

8. míle (2002)

Eminem u mě tímto filmem hodně stoupl a dokázal, že umí hrát brilantně! Ačkoliv hip-hop a celou kulturu okolo tohoto žánru nemusím, tento film mě vtáhl do děje a Battle jsem si náležitě užíval + Lose Yourself <3

Voda pro slony (2011)

Sice jsem tam na každém rohu cítil titanic, ovšem i tak to byl velmi slušný zážitek :-) pěkná hudba, kamera, Pattison dokázal, že je velmi slušný herec a svojí role se hostil více než důstojně. Takový pohodový film na klidný rodinný večer.

Amazing Spider-Man (2012)

No moc jsem se teda nebavil a rozhodně mě to zklamalo, od Webba jsem rozhodně čekal více. Klasický spider-man na tom byl o hodně lépe a to je o 10 let starší. Navíc konec jasně naznačuje pokračování, kterého se už ovšem jako divák nezúčastním...

Kdo přežije (2000) (pořad)

S nadšením hltám každou sérii a každý díl! Jsem nadšen, tenhle seriál mě prostě dostal. Nemám rád seriály typu 2 a půl chlapa, přátelé, teorie velkého třesku jsem spíše na nějaké ty kompetice, soutěže, napětí, akce a proto mě tenhle seriál prostě dostal, zatím jsem viděl asi 5-6 sérií a stahuji další :-) silně doporučuji koukat v orig jazyce a stahovat pouze 720p, český dabing a COOL je strašná sračka!

Plivu na váš hrob (2010)

Takto má vypadat pravá pomsta :-) první půlka trošku prázdná a po sérii mlácení, ponižování, znásilňování a týrání mladé ženy následuje chladnokrevná, tolik toužená a doslova úchvatná pomsta! Pomstu jsem si skutečně užíval a ty zmr** dostali řádně co proto :-) trošku mi tam chyběla konečná zápletka, ale možná i to je plus :-) dal bych 5, ale za prázdných prvních 30% filmu je to jen na 4