Vzorec pro vraždu (2002)

Velmi zajímavý film s pozoruhodným Ryanem Goslingem. Film kazí jako vždy Bullocková v hlavní roli, myslím, že tahle herečka už by měla skončit.

Slečna Drsňák (2000)

Tak tohle mě překvapivě docela bavilo. I tak se mi tam ale Bullocková nehodila, protože její výkon to trochu kazil.

28 dní (2000)

Tentokrát se jedná o jeden z nejlepších Bullockových filmů (i tak je to ale celkem blbost). Nejlepší tu jsou herci ve vedlejších rolích (Viggo Mortensen, Steve Buscemi).

Živelná pohroma (1999)

Další pitomina z filmografie Sandry Bullockové a patrně i jedna z největších, co natočila. I Ben Affleck jako vždy nepředvedl nic zvláštního.

Magická posedlost (1998)

Tak tohle byla příšerná blbost, kterou zachraňuje jenom Nicole Kidmanová a Aidan Quinn. Bullocková je jako vždy průměrná.

Přístav naděje (1998)

Jeden z mnoha dalších průměrných filmů Sandry Bullockové, na který se sice dá dívat, ale i tak je to blbost.

Nebezpečná rychlost 2: Zásah (1997)

Zdaleka ne tak dobré jako jednička, ale i tak se ještě jedná o slušnou zábavu, i když kdyby tam hrál opět Keanu Reeves, myslím si, že by to dopadlo mnohem lépe. I tak mi to ale nepřišlo tak strašné, jak ostatní říkají.

Síť (1995)

Od dob, co začala Bullocková po úspěchu Nebezpečné rychlosti dostávat hlavní role, nenatočila snad jediný skutečně dobrý film a tento, i když je pouze průměrný, se v její filmografii řadí k tomu nejlepšímu, co natočila.

Nebezpečná rychlost (1994)

Ne tak dobré jako jiné akční pecky (Skála, Tváří v tvář), ale i tak se jedná o velmi nadprůměrný akční snímek, který byl kupodivu levný a má to, co většina akčních filmů postrádá - skvělého záporáka (v podání Dennise Hoppera).

Demolition Man (1993)

Jeden z nejlepších filmů, jaký kdy Stallone natočil.