Hawkeye - Hrdinům se vyhýbej (2021) (epizoda)

Zatím nejlepší seriálový start u Marvelu. Tak snad to tak i vydrží. Rozhodně by si to tahle vánoční sranda zasloužila. 7/10

Skyfall (2012)

Nejlepší Bondovka? Nejlepší naprosto ve všem? Ano. Mohu napsat pouze ano. Zde funguje naprosto vše a každá další repríza mě v tom pouze utvrzuje. 10/10.

Spider-Man 3 (2007)

Zajímavý přírůstek k prvním dvou legendám. Ale brát tohle vážně? To asi úplně ne.... 6/10.

Spider-Man 2 (2004)

Ten Nejlepší Nejúžasnější Nejkrásnější Spiderman.

The Morning Show - Série 2 (2021) (série)

Po naprosto úžasné první sérii přichází druhá. A ta bohužel té první nesahá ani po kotníky. Kde v první sérii byl naprosto úžasný scénář a komplexní příběh, tak zde jen něco, co nekážu absolutně popsat. Reálně netuším, o čem těchto deset hodin bylo. A to je sakra smutný. 7/10.

Spider-Man (2002)

Již nelze spočítat, kolikrát jsem tenhle film viděl. Pouze mohu konstatovat, že je stále lepší a lepší. Nádherných 10/10.

Red Notice (2021)

NUUUUUUUUDAAAAA! Ne, jako vážně. Netflix dal režisérovi 200 mega, tři megahvězdy a úkol: natoč něco, na co se budou lidi koukat. A to je pravda. Jedná se již nyní o nejsledovanější start Netflix filmu. A bohužel stačí tak málo. Gal Gadot potvrzuje, že absolutně neumí hrát a v Hollywoodu je téměř omylem. Reynolds je zkrátka Reynolds a bude stačit pouze čas, až to přestane všechny bavit. A Rock? To je ten tvrďák, který všechny zmlátí. Story je naprosto nudná a úplně nejvíc primitivní. Na jeden večer, jako výplachovka to stačí a o pokračování se asi nemusíme ani bavit (bude). 5/10

Poslední noc v Soho (2021)

Tohle je úplně nejmíň horor ale úplně nejvíc muzikál. A to je docela zábava, ne? Do kina jsem šel s tím, že absolutně nevím, co se tam bude dít. A byl jsem velice příjemně překvapen. Film plynule přepíná mezi naším rokem do šedesátých let a dělá to naprosto úžasně. První zpátky do minulosti je naprosto úžasný a já jsem se zamiloval. Downtown (česky Pátá) slyším v hlavě pořád a Anya Taylor-Joy umí fakt velmi dobře zpívat. Celkově, se sountrackem a použitím písní z minulého století si někdo hrál strašně dlouho a dodává to duši celému filmu. Dodává ji úplně stejně jako Anya Taylor-Joy a naprosto úžasný Matt Smith. Takže klasicky ve zkratce: ne, není povinnost jít na tohle do kina, ale minimálně pustit si tohle doma bude určitě skvělý nápad a moc příjemně strávený večer. 7/10

Eternals (2021)

Nový, jiný, božský... neboli tohle znělo v kampani pro nalákání lidí do kina. A platí to? Asi vlastně i jo. Naprosto nepopiratelný fakt je, že to je nejhezčí Marvelovka. Vypadá konečně jinak a ty jedničky a nuly tam ani nejdou moc vidět (dokud samozřejmě nepřijde klasické digi finále). A mě to vlastně prvních dvacet minut stačilo. Po dvaceti minutách, bych tomu legit napálil deset z deseti. Pak ale přišla další půhodina, a další, a další a pokaždé jsem musel o bod ubrat. Jedná se o druhou nejdelší Marvelovku a snaží si hrát na něco hlubokého ale ve výsledku mi hlavní postavy přišli stejně ploché jako na začátku. Klasický Marvel humor už asi nebudu komentovat, protože ten zde zkrátka být musí. Mimochodem se i to celkem hezky poslouchalo. Je občas i úsměvné, jak se Marvel vysmívá DC a jejich superhrdinům. Musí být zkrátka vidět, kdo je král. Bohužel by mě ale nikdy v životě nenapadlo, že by mi Marvelovku zkazila post-credit scéna. Věděl jsem, co tam bude, ale i tak šok, že to je pravda a pouze jsem to silně rozdýchával. Takže Marvelovská naprosto šílená mozaika se opět rozrůstá. Ale tentokrát se rozrůtá o sakra velikou část. 7/10.

Venom 2: Carnage přichází (2021)

Pardon, ale potřetí už asi ne. Ano, je to zábavný. Ano, líp se na to dívá než na tu ohavnou jedničku ale to je všechno! V tom filmu je reálně Hardy 70 minut ve svém bytu a dělá joky s Venomem a pak aby se neřeklo, tak je finální fight v katedrále. S tím, že asi nemusím říkat, že ve filmu chybí jakýkoliv druhý příběhový akt. Tady je pouze začátek, konec a post credit scéna. A to bohužel nestačí. Tvůrci jsou zkrátka líní a jelikož tohle je jedna z nejvíce navštěvovaných komiksových filmů, tak tvůrci asi nějakou snahu nebo ambice něco změnit postrádají. Škoda. 5/10 (příště už to budou bohužel pouhé 3 body z deseti)