Janghwa, hongryeon (2003)

První asijské zklamání. Vůbec jsem se nebál a lekaček jsem se nedočkal. Příště si raději znovu pustím Šestý smysl, nebo Ti druzí.

Nějak se to komplikuje (2009)

Nejslabší film Nancy Mayers, ale určitě ne špatný. Meryl Streep opět úžasná. Za 3,5*.

Hačikó - příběh psa (2009)

Nikdy jsem neměl psa a ani jsem o tom nesnil jako dítě. Kdyby se někdy něco změnilo tak o výběru je rozhodnuto. Tak jak si mě získal Hachiko tak si mě získal i film. Náááádhera!

Milý Johne (2010)

Chápu to nízké hodnocení, ale já mám filmy Hallströma rád a tak ho nepodpořím. I, když už to dávno nejsou filmy jako Co žere Gilberta Grapea, Pravidla moštárny, nebo Čokoláda. Tahle sladká romance s okouzlující Amandou Seyfried je za 80%.

Bílé maso (2008)

Jeden z NEJ thrillerů co jsem viděl. Nemá cenu více psát, protože to se musí vidět!

Univerzální voják III: Znovuzrození (2009)

Když mi bylo asi 17 tak jsem miloval filmy Van Damma. Coz už nějaký čas je. :)) Hlavně jsem měl rád filmy jako Krvavý sport, Lví srdce, Kickboxer, atd. Z nostalgie se občas na nějaký ještě rád podívám. Ale teď jsem byl zvědav jak si povede po vydařeném filmu JCVD. Být zvědavý se bčas nevyplácí. :)) Dříve se ve filmech uměl i zasmát. Dnes už jeho tvář zdobí mnoho vrásek a s kolegou Lundgrenem to berou moc vážně a působí to komicky. Věk člověk nezastaví.

Taijó no uta (2006)

Úžasný i, když smutný příběh s nádhernými písničkami a moooc krásnou Yui!!!

2Bobule (2009)

Tohle byl velký průser. Vůbec nevím proč tomu dávám i ty 2*. Možná nostalgie k jedničče. V každém případě další česká komedie kde jsem se vůbec nezasmál.

Bratři (2009)

Tenhle remake se určitě povedl hodně dobře. Herecké výkony taky hodně dobré. Nejlepší byla Natalie Portman. Dánské Bratři jsou o něco lepší.

3-iron (2004)

První film Ki-duka Kim a jsem nadšen.