Ženy v pokušení (2010)

Naposledy jsem se takhle bavil z českých filmů u Vratných láhvích. Bylo tam něco co by se dalo vyčíst, ale já se pobavil a to mi stačí. Někdy je potřeba vypnout a zasmát se. A to český film moc nenabízí. Herci byli super a Lenka Vlasáková úžasná.

Ozbrojení a nebezpeční (2009)

Moc nebezpeční mi nepřišli. A po pár minutách bylo jasné jak to celé skončí.

Invictus: Neporažený (2009)

Jsem velkým fanouškem Clinta Eastwooda a ani tentokrát mě nezklamal. Už teď se těším na další jeho film.

Bruno (2009) odpad!

Jsem asi jediný, ale mě tohle nechutný prase nebaví!!! Jedna z mála komedií kde jsem jsem se ani jednou nezasmál.

Defendor (2009)

Superhrdina trochu jinak, ale ne nudně. Skvělý Woody Harrelson, 3,5*

Precious (2009)

Musím se přiznat, že ten sprostej a drsnej začátek mě moc nebavil. Dokonce mi u těch prasečích nožek bylo nevolno. Ale jak Precious změnila školu a narodilo se to dítě tak jsem se do toho dostal a vůbec si nedovedu představit být na jejím místě. 3,5*

Když Harry potkal Sally (1989)

Viděl jsem až dnes, ale tenhle filmeček neztratil ani po letech své kouzlo.

Ulovit miliardáře (2009) odpad!

Lituji kdo za to vyhodil prachy v multikině!!! Ten film bych pouštěl leda tak někomu za trest.

Pacifik (2010) (seriál)

Zatím jsem neviděl žádný díl, ale chystám se. Zatím sleduji jen Vaše komentáře. Musím se přiznat, že nechápu jak tu někdo může dát 3* a po dvou dílech a zabalit to. Já beru 3* ještě jako dobré hodnocení. Pobavilo mě to. Asi tu někdo honí co nejvíce hodnocení. :))

Všichni jsou v pohodě (2009)

Myslel jsem si, že si pouštím film, kde se budu bavit. Omyl. Opravdu mi to ani trošku nepřijde jako komedie. Ale určitě jsem nebyl zklamán. Ba naopak. Ještě po skončení mi tekly slzy.