Vřískot (1996)

docela jsem vřískal ngl

Nene (2022)

Hrozně zajímavej film. První hodinu a půl je to fakt děsivý, pomalý, výborně to dávkuje informace a skvěle pracuje s postavami. Konec je ale úplně v jiném duchu, najednou se film dostane do módu rodinného akčňáku a chápu proč spoustě lidí to je proti srsti. Závěrečná bitva působí trochu... lacině, trochu schématicky a ploše. Taky to nakonec nebude na všechny hvězdy, i když jsem si to fakt moc užil. Ale za kouknutí Nope opravdu stojí, další důležitej počin v černý kinematografii, a fakt dost působivej horor

Žízeň (2009)

Park na mě zatím funguje. Nejmíň jsem si zatím užil Komornou, což připisuju hlavně podmínkám sledování, ale ty jeho žánrový míchačky mě hrozně baví. A Žízeň v tom jde fakt daleko. Je to jako kdyby měl režisér čtyři nápady, jak uchopit danou látku, a tak prostě načtvrtil stopáž a od každýho tam je trochu. Během toho všeho to moc pěkně funguje. Už si brousím zuby na Old Boye

#annaismissing (2023)

Doufám že všichni, co měli kreativní rozhodování na projektu Cool Girl, tenhle film uvidí a spáchají hromadnou sebevraždu

Shoky & Morthy: Poslední velká akce (2021)

Nic na tomhle nemá právo bejt tak dobrý, ale přesto je. Nečekal jsem, že mě Kozub někdy rozesměje, ale tady se mu to dařilo vlastně pořád. Magnusek herecky exceluje. Hororová část je přinejmenším funkční, vlastně i docela poživatelná, i když humorné ladění se přece jen daří správně dávkovat s větší frekvencí. Nakonec mi tím pádem nevadí vůbec nic a musím filmu věnovat láskyplné pohlazení po jeho pastišové tváři. Podobný počiny téhle tvůrčí skupiny si znova nabídnu moc rád

Cool Girl! (2023) odpad!

Komentář byl smazán autorem.

Willyho kouzelný svět (2021)

Bůh Nicolas je doslova dokonalej. Lepší hereckej výkon jsem reálně dlouho neviděl, o tom žádná. ALE. Měli bychom oceňovat neinvenční mrdku bez jedinýho kreativního nápadu jenom proto že v ní hraje Nicolas Cage? Já myslím že doprdele ne