Nesvatbovi (2005)

Fajn komedie, která chytne a nepustí až do samého konce. Nemalou zásluhu na tom má i ústřední dvojice Wilson-Vaughn, pro které společně to byla na plátně premiéra, a to hned ve velkém stylu. Zabavnější film tenhle rok neuvidíte! 85%

Jeho fotr, to je lotr! (2004)

Je mnoho filmů, které se vydávají za komedii, ale divák se při jejich zhlednutí snad jen párkrát pousměje nad vyšumělými gagy, nebo naopak znechutí nad nechutnými fekálními vtípky. Meet the Fockers naštěstí do této skupiny nepatří. Jedná se svěží mix zábavné a inteligentní komedie, která navíc nabídne i hvězdné herecké obsazení v hlavních rolích. Snad jen konec se může někomu zdát zbytečně protahovaný. 60%

Prokletí (2005)

Naprosto dementní odvar z již tak provařeného vlkodlačího tématu. Ani jedna pořádná lekačka, chabé, na dnešní dobu až legrační triky a navíc, naprosto nelogickej a zbytečnej závěr, který nestojí ani za řeč. 10%.

Bournův mýtus (2004)

Svělý sequell, který je ještě podařenější než jednička. Možná tu není tolik akce, ale zato ta skvělá atmosféra a velice zajímavý příběh. 90%

Kung-fu mela (2004)

Za pěknou vizuální stránkou, digitálnímy triky a několika podařenými vtípky se skrývá prázný a nudný příběh.40%

Fantastická čtyřka (2005)

Nebylo to zase tak špatný, jak tu někteří píší. Samozřejmě, není to tak temný a charakterově propracový jako Batman begins, ale jako popcornová oddechovka je to docela fajn. Možná chybí příběhu nějaký výraznější záporák, ale myslím, že jednička je spíše o stvoření samotné Fantastic4. 45%

Kobra 11 (1996) (seriál)

Vsechny dily jako pres kopirak, ale ma to alespon trochu spad.

Sex ve městě (1998) (seriál)

Kdyz uz sex tak uz poradne, ne delam si srandu:-) Tenhle serial je na televizni pomery docela odvaznej, ale proc ne? kdyz se libi...

Ochránce (1996) (seriál)

Ja nevim, mne se tyhle americky krimy zdaj vsechny na jedno brdo. Dil po dilu jdou schematicky stejnou cestou, jen s obmenenymi exteriery a vedlejsimi postavami. At 15 dil nebo 78, pokazdy je to to samy.

A.I. Umělá inteligence (2001)

Prvni dojem z filmu byl uzasnej, moc se mi libil, a dostal me i zaver. Ale kdyz se mi rozlezel v hlave, uvedomil jsem si ze v podstate reziser od druhe pule vari jen z vody a sam hleda vychodisko, ktere upocene zpatlal v takovy zaverecny paskvil.