Insomnie (2002)

9 z 10 lékařů potvrzuje: "Zhlédnutí Insomnie způsobuje chronickou nespavost".

Další zajímavý pohled do americké kultury. Ovšem je otázkou, co je autentické a co je pouze sehrané. Samozřejmě nelze brát dějovou linii vážně, ta jen sloužila jen jako lepidlo jednotlivých "scének". Ovšem pro mě byla hlavní otázka, co bylo sehrané a co byla bezprostřední reakce Amíků, protože ja se nesmál Boratově vulgárnosti a antisemitismu, ale právě reakcím jeho obětí. Snad s výjimkou" "Bojí se lítat letadlem, protože ty hajzli židi by mohli zopakovat útok z 9/11".

Miami Vice (2006)

Při sledování jsem se přistihl, jak to všechno prožívám, jak se mi ten svět Sunnyho líbí, krásné slečny, nabušený káry, stylový obleky, tvrďácký pohledy. Co víc si přát od tak dobře namíchanýho koktejlu?

Jmenuju se Earl (2005) (seriál)

Earla si jistě zamilujete, stejně tak jeho pomalejšího bráchu Randyho. Nejedná se o žádný interierový sitcom, čemuž by napovídala minutáž. Jedná se o fajn taškařici, u který se nesmějete od srdce, ale z plných plyc.

Zuřící býk (1980)

Viděl jsem zlého člověka, který svojí reálností je až děsivý, viděl jsem bestii, která požírá vše sobě drahé , viděl jsem závist, která hasí lasku jako vítr svíci, viděl jsem skvostné dílo Scorseseho, na které se jen tak nezapomíná.

Doblba! (2005)

Nevím proč, čekal jsem černej humor alá Česká soda. A škaredě jsem se mýlil.

Comeback (2005) (TV film)

Televizní produkci české televize mám rád, nemají přemštěné ambice, z každého záběru se na mě nešklebí okoukané tváře a většinou se jedná a zajímavé příběhy. Ani comeback nebyl výjimkou. Krajčo se do role padlé hvězdy výtečně hodil, třëba skutečně čerpá inspěrace ze svého života.

Dům u jezera (2006)

Je pravdou, že jsem se občas v prolínaní dvou časových linií ztratil (pak jsem se zase našel), konec byl hodně klišovitý, ale ruku na srdce, vymyslel by někdo něco lepšího? To snad ani nejde. Fajn oddychovka na nedělní odpoledne.

Nejistá sezóna (1987)

Měl jsem spíše pocit, že se dívam na dokument. Ta doba byla neskuečně absurdní a docela mi to připomínalo tu zmiňovanou "konstruktkivní pozitivní satiru". ehm.