Já, Olga Hepnarová (2016)

Život Olgy Hepnarové je zachycen černobíle, depresivně a bezvýchodně. Je to těžká nálož na psychiku. Říkáte si, že by potřebovala pobyt v nějakém sanatoriu, ale chyba lávky je v tom, že se vlastně pořádně nikomu nesvěřuje a její problémy bobtnají skrytě. Herečka ztvárňující Olgu odvedla perfektní práci, člověk jí chvílemi až v dokumentaristickém zpracování věřil úplně všechno včetně odvážné lesbické scény.

Stážista (2015)

Jak neokoukané a vtipné! Originální komedie, která v područí třímá životní moudro a nadhled stážisty Bena. Moc jsem se pobavila.

V zajetí démonů 2 (2016)

U dvojky jsem se bála naprosto stejně jako u jedničky. Kamera, scénář, výkony herců - všechno to fungovalo dohromady. Je neuvěřitelné, že je to na motivy skutečných událostí.

V zajetí démonů (2013)

Já se tak bála, že to neumím ani vypovědět. Když si představím, že je to na motivy skutečných událostí, tak nemůžu klidně spát. Doporučuji všem.

Mezi námi děvčaty (2003)

Tohle byl báječný nápad, který se povedl zrealizovat díky bezchybnému výkonu obou hlavních představitelek. Tomu říkám komedie k popukání.

Sestřičky (1983)

To je film, kterému s každým opakováním přicházím čím dál více na chuť. Alena Mihulová je rozkošná a Jiřina Jirásková životaznalá. Těším se na další shlédnutí.

Transcendence (2014)

Námět super, ale zpracování mě nějak uspávalo. Zachraňoval to Johnny Depp, který je prostě Pan herec.

TACHO (2010)

Tohle se opravdu nepovedlo. Po Kvasce jsem čekala minimálně stejnou kvalitu, a to se nestalo. Zklamání.

Zelená zóna (2010)

Matt Damon je jako obvykle skvělý. Tenhle film hraje na mou notu, hlavně námětem, takže plných pět!

Jana Eyreová (1983) (seriál)

Tuhle klasiku miluju a režisér to nezkazil. Sledovala jsem to s láskou a nejvíc mi seděl Timothy Dalton. O chlup víc se mi ale líbí novější zpracování s Fassbenderem..