Doba ledová (2002)

Skutečně nevídaná sračka. Špatný původní dabing, beztvará animace, nezajímavý příběh, zaměnitelná hudba, zkrátka animovaný film k ničemu.

Jak vycvičit draka (2010)

Pro fanoušky Johna Powella naprostá povinnost, jinak bohužel pouze lehce nadprůměrná animovaná megalomanie, navíc na některých místech nepokrytě vykrádající Avatar. Slabší 4*.

Hrdinové (2006) (seriál)

V některých momentech hodně vtipné.

Godzilla (1998)

1* za Arnoldovu hudbu.

Kostka (1997)

Velmi slibný námět zabíjí diletantství. Na ty herce se nedalo dívat, scénář se i přes zajímavou premisu vyvíjel dost nezajímavě a koneckonců ani nevýrazná režie situaci příliš nevylepšila.

Ďábel (2010)

Škoda, Shyamalanův návrat se opět nekoná.

Insomnie (2002)

Snad možná vůbec nejlepší (společně s Dokonalým trikem) Nolanův film posledního desetiletí. Rovněž jeden z mála jeho filmů (ne-li vůbec jediný), ve kterém neměl zapotřebí se předvádět a natočil tedy naprosto čisté upřímné a s přítomností diváckého davu nekalkulující dílo. Tleskám.

Carlitova cesta (1993)

Díky té úžasné Doylově hudbě (!) - zvláště pak při závěrečné honičce - zvedám hodnocení na 5*. Jinak - Zjizvená tvář je rozhodně lepší.

Nelítostný souboj (1995)

Patrně nejlepší akční film, který jsem viděl. Ovšem ku neprospěchu Heatu hraje fakt, že jsem jich neviděl mnoho.