Muži, co zírají na kozy (2009)

Nebolo to az take zle ako vyzera moje hodnotenie, ale samotny pribeh bol velmi zle podani. Dalo sa z toho vyzmykat ovela ovela viac! Vysledok nema cenu ani len 50%. Co je skoda.

Frankenstein (1910)

No proste..rok 1910 a uzasna schopnost vyvolat napatie jednoduchymi prostriedkami....viem si predstavit, ze v tej dobe ludom len tak zimomriavky behali po chrbte! :D

Kdo seje vítr (1999) (TV film)

Vobec nie zla drama s vobec nie nezaujmavou temou.

Seirei no moribito (2007) (seriál)

No tak serial zhltnuty ako malina za par dni! :) ...suverenne najkarajsie anime ako som kedy videl. Hlavne postavy som si hned oblubil a prezival s nimi kazdu situaciu. Bolo by super, keby tvorcovia natocili aj tretiu seriu! :)

Zbytečná krutost (1984)

Nepamatam film, pri ktorom by sa od prvej po poslednu minutu dalo napatie doslova krajat! Neskutocne dobre narabaju bratia Coenovci s detailom a nutili ma prikovat zrak k celemu dianiu na obrazovke.

Il terzo segreto di Fatima (2001) (TV film) odpad!

Nechapem, naozaj. Na zaciatku filmu je uvedeni text navodzujuci dojmu "natocene podla skutocnej udalosti". Ale v skutocnosti ide o romanticko-dobrodruzny pribeh odohravajuci sa pocas udalosti veducich k atentatu na Jana Pavla II.. Cely opis atentatu ako aj pripravy su komplet vymyslene a pozmenene, cize cloveku cely scenar pride ako fraska. Dalsou chybou filmu je hrozna kamera, divna hudba, divne vykony hercov...no proste tento film nemal u mna ani jedno pozitivum. A to uz je co povedat. :-/

Mimo zákon (1986)

No proste Benigni nema chybu!!! :D ..."i scream, you scream, we all scream for ice-cream!" :D

500 dní se Summer (2009)

Absolutna pecka romantickej komedie! :) ...niet co vytknut, velmi originalne v ramci zanru, no a skvele zvladnute vo vybere hercova, ich vykonov, scenarom a reziou! P.S.: 501. den to istil! ;)

Lekce neslušného chování (2008)

70%...malo to myslienku a aj vtip, ale musim povedat, ze som cakal viac. Herecke vykony boli perfektne.

Nic než pravda (2008)

Velmi dobra drama z prostredia sudu, CIA a novinarciny! Pribeh bol velmi dobre spracovany a zaver...NEcakany! (aspon pre mna) ....Kate Beckinsale je bezchybna a jej vykon je iba obohateny dobrou pracou Matta Dillona a Alana Aldu.