Muž v hnědém obleku (1989) (TV film)

Jedna hviezdicka za hudbu...inak by som dal odpad....skor parodia ako detektivka!

Štěstí ve hře (2007)

Velmi priemerna vec. Cely cas som mal pocit, ze Eric Bana mi tam vobec nepasuje.

Žár těla (1981)

Velmi dobry thriller v podani dvojice William Hurt a Kathlee Turner. Malu a nenapadnu ulohu si zahral aj Mickey Rourke, ktoreho som spoznal az na zaklade tituliek.

A co Bob? (1991)

Jeden s prvych prikladov, ze komedie typu psychiater vs. pacient stoja za to. O to viac, ked je v roli pacienta Bill Murray! :D

Božská relikvie 2 (1991)

Klasicka Jackieho pecka s perfektnymi kaskaderskymi kuskami a dobrou zabavou. A treba povedat, ze ide o este lespi pocin ako jednicka. ;)

Vraždy v Yorkshiru: 1980 (2009) (TV film)

Velmi vazna a perfektne zvladnuta trilogia "Red Riding" nam v prvej casti "1974" nacrtne o co pojde, zoznami nas s postavami a prostredim a vo svojej vlastnej atmosfere dojde k ukonceniu plnemu otazok. Druha cast "1980" iba ziska este viac na kvalite zobrazenia pribehu, prhlbi dejovu liniu a famozny koniec zanechava opat dalsie otazniky. V zaverecnej casti trilogie "1983" dojde postupne k prepojeniu a vysvetleniu predchadzajucich udalosti a rezisersky ide o najlepsiu cast zo vsetkych. Red Riding sa na nic nehra. Je drsny a nekompromisny ako vtedajsia realita. Rozhodol som sa hodnotit RR ako celok a bez zavahania mozem dat plny pocet 100%!

Vraždy v Yorkshiru: 1983 (2009) (TV film)

Vraždy v Yorkshiru: 1974 (2009) (TV film)

Astro Boy (2009)

Dalsi animovan prepadak roku 2009. Ako dieta by som bol velmi znudeny pribehom a ako dospely som bol znudeny pribehom podobne ako pri "Cloudy with a Chance of Meatballs" (tam bola aspon pekna animacia ked uz nic ine) a znechuteny nad celou trapnostou pribehu a natocenia.

Kick-Ass (2010)

Velice naslapana vecicka! :D ...dobre vyuzite napady, skvele efekty dodavaju stylovosti, no a to comu by som normalne dal velmi spokojne 4 hviezdicky je korunovane slecnou menom Chloe Moretz (Hit Girl), ktora to dotlacila na piatu! ...ale chcelo by to este jedno zhliadnutie.