Mariňák (2005)

Podle ukázek a hodnocení sem si říkal rychle do půjčovny,úvod byl dobrej ale pak se nic nedělo a to se mi nelíbí od filmu vyžaduji akci a ne jenom chození a nakonec žádná střelba.

Rychle a zběsile: Tokijská jízda (2006)

Asi zatím nejlepší díl,uplně něco novýho,všechno je lepší nemá to chybu,sice tam uz neni Pal Walker ale náhrada to zvládá dobře.Už se těšim na 4.

Rychle a zběsile 2 (2003)

Jo lepší než jednička určo,na začátku super závod,lepší scénář,víc akce,jan tak dál.

Rychle a zběsile (2001)

Pokud hledáte a jste fanoušek pořádných aut je tento film pro Vás,fakt supr,akorát bych přidal víc honiček.

Letec (2004) odpad!

Mě se teda ten film vůbec nelíbil,pořád točil letadla,vůbec sem to nepochopyl,hlavně že to mám plno oscarů děs.

Noc s nabroušenou břitvou (2003)

Škoda toho konce tam se zamotá i ten nejlepší filmovej fanda,fakt sem nepochopil,tak sem se zamotal,kdyby tam byl opravdu jinej vrach bylo by to supr.

Hory mají oči (2006)

Ano to je ono,akce,napětí,krev,supr horor.

Pach krve 2: Cesta nikam (2007)

2 proč ne.já bych řekl že je tam víc akce než v 1,hezčí postavy,lepší scénář,opět je to co se týče akce,krve hodně dobré,a nakonec hlavní velitel,si nameže obličel viz.rambo,jde na záchranou misi sice zachrání kolegy ale sebe ne.lol měl dávat bacha.Supr podívaná.

Pach krve (2003)

Já bych řekl co se týče hororů po dlouhý době zase něco povedenýho,film je zajímý,a ty tři zrůdy dostanou pomalu všechny.

Buffy, přemožitelka upírů (1997) (seriál)

Sarah je fakt kus,v bojových umění by mě asi dala,seriál je pěknej,samí líbání to kdyby si odpustily a dali víc akce tak bych dal plnej počet.