Jak na holky (2009)

K dobré komedii chybí vtip,vtip a vtip

REC (2007)

Dobrých hororů je tak málo

Iron Man 2 (2010)

Děs,bída,utrpení po skvělé jedničce je tu katastrofální pokračování , které akorát láká do kin hězdnou sestavou.100 minut dialogů a pár uspávajících scén,konečný souboj stojí za to ale na pokračování je to hodně málo 40%

Souboj Titánů (2010)

Strašně ochuzené od originálu ve směs vtipné než zábavné , a to 3D to asi ještě víc kazí.Začal sem se bavit až posledních 15 minut kdy začala konečně nějaká hudba a honička s harpiema 55%

Miss Březen (2009)

¨xaxaxa dobrých komedií je stále málo

Těžko ho zabít (1990)

Seagal ve své životní formě,škoda že takových to filmů nemá víc.

Avatar (2009)

Nášup už se strasně těším až si seženu DVD a podívám se na to znovu doma v teple.Co se týče filmu super vizuální efekty,Cameron vytvořil nádherný svět,ani nwm kde ty nápady bral i když 11 let je maso.Uplně nádhernej příběh, v některých momentech sem jen držel emoce,propracované bitosti. FILM ROKU !!!! A Cameron to věděl.( DODATEK ) Po několika dnech na to pořád myslím tento film ve mě něco provedl, něco velmi pěkného kam se hrabou nějaký akční filmy plný krve když tady máme vše seskupený dohromady , SUPER,SUPER,SUPER . Z kouknuto podruhe v kine a bylo to jeste leúci nez pred tim FILM Roku