• Pohádka
  • Rodinný

Babovřesky 2 (2014) odpad!

Největší odpad všech odpadů, žumpa žump a výkal výkalů...

Samec (2009)

Film má něco do sebe, hlavně se líbí ženám :D

Donšajni (2013)

Z kina jsem odcházel s rozporuplnými pocity. Na jednu stranu se mi film líbil a měl něco do sebe, na druhé straně mi místy připadal absolutně nudný a monotónní bez špetky děje. Jan Hart předvedl solidní herecký výkon stejně jako věčná Libuše Šafránková. Jiří Menzel si nikdy neodpustí erotické scény, což možná bylo ku prospěchu tohoto filmu.

Kameňák 3 (2005)

Odpad všech odpadů, nejhorší film, co jsem kdy viděl společně s Babovřeskama.

Saxána a Lexikon kouzel (2011)

Absolutně nudná a monotonní podívaná. Jediné, co je na tom trochu zajímavé jsou počítačové triky, které ovšem nejsou moc povedené.

Panic je nanic (2006)

Tohle je opravdu odpad, na který se nedá dívat.

Kameňák 4 (2013)

Ach, jak hluboko může ještě klesnout úroveň českého filmu, jaká ubohost a jak nízká úroveň.... Ale kino bylo vyprodané a všichni se smáli jako po 10 pivech a lidé odcházeli z kina spokojení. Mnozí dokonce tvrdili, že se v kině takhle nepobavili víc jak 3 roky. Film sice neoplývá uměleckou hodnotou a některé dialogy by lépe udělal student 1. ročníku DAMU, ale přesto má Kameňák něco do sebe. Asi to není na 5 hvězd, ale musím trochu provětrat tu kritickou atmosféru. Podle mě to byl nejlepší díl série hned po jedničce. Úplným dnem české kinematografie bych spíš označil třetí díl a Babovřesky.

Líbánky (2013)

Drama za začátku zajímávé, postupně přecházející v trapnost nad trapnost, kdy hercům nelze věřit už ani nos mezi ušima. Připadalo mi to jako mexická telenovela, kdy herci stojí nebo sedí proti sobě a neustále srší city na všechny strany. Zde to však byly příběhy vskutku neobvyklé. Po polovině filmu jsem měl nutkání dívat se na hodinky a po 3/4 filmu už nutkání odejít.

Definice lásky (2012) (TV film)

Velmi zajímavě pojatý výstřih ze života lidí různých skupin i věku podbarvený povedenou hudbou. Je pravda, že tento film vyžaduje trochu více zamyšlení a rozumových schopností pro pochopení smyslu toho, co chtěl autor říci, čehož někteří čeští diváci ovlivnění Babovřeskama apod. nejsou příliš schopni.