Socialistický Zombi Mord (2014)

40% ... No pardon. Síce čo sa týka gore a slasherových sekvencií to bolo viac než slušné na slovenské pomery, ale scenáristicky jedna veľká katastrofa (aj keď niektoré humorné vsuvky sa vydarili) a neherci potvrdili svoj status nehercov. Viac dať nemôžem.

Hacker (2015)

50% ... Pocit-reality-evokujúca digitálna kamera tomuto snímku nesedela. U iných Mann-ových filmov ako napríklad Miami Vice či Collateral mi to vôbec nevadilo a pôsobilo to fakt autenticky. Teraz to bolo dosť rušivé. Správny výber hudby, dobrý casting a miestami aj dej zaujímavý. Ale scenár mi prišiel strašne deravý a plný hluchých miest. Tentokrát ma Mann trošku sklamal.

Kredenc (2014) (pořad)

Je tam niekde na konci tunela svetlo, ale žalostne málo je tam toho vtipného. Väčšinou sa to uchyľuje k trápnosti ako ku vtipnosti.

Chart Show (2014) (pořad) odpad!

Prvotriedny slovenský humus tak ako sme na neho zvyknutí.

Volejte Saulovi (2015) (seriál)

Výborné, výborné. Ako fanúšik BB vôbec nie som sklamaný. Narozdiel od BB to nepotrebovalo žiadnu rozjazdovú sériu a vypálilo to plnou silou hneď ot prvej časti. Saul, Mike aj božská Kim sú úžasní. Len tak ďalej hoši.

Newsroom (2012) (seriál)

90-100% ... Po prvej sérii. Tak inteligentne napísaný seriál som už dlho nevidel. A nie je len inteligentný, ale aj zábavný. Smrteľná kombinácia. Herci sú fantaskní. V správach rozoberajú vždy aktuálnu problematiku a cítim sa pri tom ako by som sledoval tvorbu správ v priamom prenose, poprepletanú vzťahovými drámičkami. Jednoducho super!

Toulaví psi (2013)

75% ... Dokumentárny štýlom zachytená dráma jednej rodiny. Dlhé zábery, minimum verbálnej komunikácie, realisticky ťaživé, tiesnivé a depresívne. Mohlo to byť však kratšie.

Rychle a zběsile 7 (2015)

75-80% ... Slušná jazda, ale iba tradične slušná, čiže ničím až tak veľa neprekvapili. No práca s kamerou bola v tomto dieli aspoň pre mňa okulahodiaca. Čo sa týka takzvaných "sci-fi" scén, aj keď niektoré vyzerali premrštené, aj tak to asi pôsobilo realistickejšie ako FF6. Ale to už občas k tej akčnej jazde patrí a teda príval akcie bol viac než slušný. Soundtrackovo tiež opäť nesklamali. Nechcem byť zlý, ale čakal som Brianovu smrť vo filme, bolo by tak logickejším vyústením a koncom celej série, no i tak mi skoro nakonci slza vyhrkla. A ak to teda naozaj bol koniec tak ničím vážnym neuškodil celému Fast&Furious franchisu.

Milovat, pít a zpívat (2014)

50% ... Sorry neprišiel som tomu na chuť. Aj keď sa to snažilo byť originálne, užil by som si ta viac asi ako divadelnú inscenáciu a nie takto. A príbeh bol praobyčajný.

Pride (2014)

75-80% ... Štandardne dobrá britská dramédia. Tentokrát na pozadí boja za práva homosexuálov a baníkov. Výborná charakterizácia postáv, výborná hudba v pozadí. Zábava zaručená. Avšak chýbal mi tam WOW moment, preto "nižšie" hodnotenie.