Pařba v Bangkoku (2011)

Vo štvorici po opici 2 nie je také dobré, ale podľa mňa stále úspešné a dôstojné pokračovanie jednotky, ktoré nijako neznehodnocuje túto trilógiu a pri ktorom som sa dobre pobavil. Nikto by si mohol myslieť, že to bude to isté ako jednotka, len sa to bude odohrávať v inom prostredí. Ale práve to ,že je dej zasadený do inej kultúry spôsobuje, že hlavný hrdinovia musia riešiť nové problémy, ktoré sú z ich pohľadu možno aj zložitejšia ako problémy, ktoré mali vo Vegas.

Smrtelné stroje (2018)

Londýn bol fakt zaujímaví aj celkovo ten post-apokalyptický život akým ľudia žili. Ale film ma skôr sklamal. Čakal som niečo iné, niečo viac. Nevravím, že to bolo prehnané lebo bez preháňania by takýto film ani nevznikol, ale ten dej a aj hlavné postavy na mňa moc dojem neurobili... Po opätovnom zhliadnutí, po vyše roku, mením trochu názor a dávam o hviezdu viac.

Pařba ve Vegas (2009)

Pamätám si, keď bol tento film novinka v telke. Ale vtedy som ešte tekéto filmy nemohol pozerať. Po čase som na neho zabudol. No keď išiel po nejakom čase znova v TV tak som si ho už pozrel a od tej doby patrí k mojím najobľúbenejším (do top 10 sa mi však nedostal). Je to fakt vydarená komédia s parádnymi hercami (najviac sa mi tu páčila postava, ktorú hral Zach Galifianakis). Podarilo sa tu zostaviť partiu štyroch chlapov, pri ktorých to vyzerá, že sú skutočne starý priatelia, ktorý idú do Vegas osláviť kamarátovu rozlúčku so slobodou.

Vlkodlak (2010)

Síce to nebolo (aspoň podľa mňa) najstrašidelnejšie, ale brutalita tam určite nechýba. A pekne je tam zachytená doba, v ktorej sa to odohráva.

Seznamte se, Joe Black (1998)

Tomuto filmu som nikdy moc nerozumel, pretože som videl vždy iba koniec (tú oslavu). Až včera som si ho konečne celý pozrel, od začiatku do konca. A musím povedať, že je to fakt úžasný film. To ako samotná smrť, čiže Joe Black, navštívi Williama a to ako sa stále drží pri ňom aby ho lepšie spolu s jeho rodinou spoznala sa mi fakt páčilo. Celkovo, ako smrť s pomocou Williama spoznávala aký je vlastne život ľudí bolo fakt zaujímavé. Tento film patrí k tým, ktoré si vždy rád pozriem.

Prodloužený víkend (2013)

Je to fakt krásny film, ktorého príbeh ma tak chytil, že som ho prežíval spolu s postavami. Vždy si tento film rád pozriem znova. A to aj kvôli postavám, ale aj kvôli celkovému dojmu, ktorý vo mne tento film vyvoláva.

Simpsonovi (1989) (seriál)

Ako som písal pri 30. sérii: Keby mali tvorcovia rozum, ukončia Simpsonovcov po 25. sérii a keby mali rozumu aspoň trocha, tak to skončia po 30 sérii. Nejakým filmom na záver by tak zakončili 30 ročný kolotoč. Ako sa hovorí: ,,V najlepšom treba prestať". A aj keď to nerád hovorím, Simpsonovci majú to najlepšie už dávno za sebou. Navždy ich však budem mať v srdci a navždy ich budem mať rád. Aj keď sa (aspoň z môjho pohľadu) každou sériou zhoršujú, tak nebudem klamať - predsa len by som bol smutný ak by ich ukončili. Nie však preto lebo by mi nejako chýbali nové diely, ale preto, lebo by som si skrátka uvedomil, že je všetkým tým sériam, všetkým tým dielom ako celku koniec. Jednoducho by ma mrzelo to, že by ten seriál bol čím ďalej tým starší a mne by zostali iba spomienky na časy, kedy som sa tešil na nové diely. Avšak cez to všetko by som bol radšej ak by ho čím skôr ukončili, pretože si každou sériou zhoršuje svoje meno - Čo je, keď sa to tak vezme, takisto ukončovanie seriálu, ale pomalé a "bolestivé".

Simpsonovi - Série 30 (2018) (série)

Tísňová linka (2013)

Aj keď začiatok filmu bol trocha nudnejší, ako náhle unesie Michael Casey a zavrie ju do kufra auta, dej začne byť napínavý až do samotného konca. Keď sa blíži záverečný "Boss fight" tak to miestami vyzerá dokonca aj ako horor.

Futurama - Mezitím (2013) (epizoda)

Veľmi pekné zakončenie. Nejaké zakončenie by som už doprial aj Simpsonovcom. Vo Futurame tvorcovia v najlepšom prestali. Nevravím, že by som nechcel nové diely, ale pokiaľ sa rozhodli Futuramu nadobro ukončiť tak sa hnevať nebudem.