Tenká červená linie (1998)

Asi největší filmové zklamání v posledních týdnech. Na film jsem se doslova těšil, ale doslova u mně propadl. Je to k uzoufání rozvleklé a ukecané.

700 mil v sedle (1975)

Zdlouhavé, rozvleké a místy až nudné. Nejlepší část je téměř na konci, kdy dva hlavní hrdinové na motorce pronásledují uprchlé trestance.

Revolver (2005)

Vnitřní monology postav byly děsivě ubíjející. Pro už tak zmatený a překombinovaný příběh to byl poslední hřebík do rakve.

Heuréka – město divů (2006) (seriál)

Po shlédnutí prvního dílu jsem si tento seriál v duchu ohodnotil tak na čtyři hvězdičky. Každým dalším dílem, který jsem viděl, se mi ale tento seriál líbil méně a méně až jsem došel k poznání, že se mi vlastně nelíbí. Takže výsledené hodnocení - dvě hvězdičky (zejméně za několik prvních dílů)

Faktor strachu (2001) (pořad)

Reality show se třemi úkoly. První a třetí jsou o překonání svého strachu, např. sjet autem z patra do papírových krabic, potopit se s autem, sebrat vlaječny na vahadle pověšeném ze skály apod. Takového úkoly jsou ještě fajn. Bohužel je tam ještě třetí úkol, který tento pořad sráží. Většinou jde o konzumaci něčeho extra nechutného. Nevím co má toto společného s překonávám strachu. Jde spíše o překonávání "zvracecího" efektu žaludku.

Ninja Faktor (1997) (pořad)

Ač se jedná o zábavný pořad, ve kterém není nouze o různé pády do bahna a vody, tak ve své podstatě je to fyzicky velmi náročná soutěž (zatím jsem viděl asi 5 dílů, a ještě nikdo nedošel do konce). Každé další kolo je silově několikanásobně objížnější než to předchozí. Líbí se mi i nadšení Japonců - jak soutěžících - někteří jsou schopni si doma vytvořit repliku dráhy a několik měsíců na ní na soutěž trénovat., tak i diváků, kteří povzbuzují všechny soutěžící.

Next (2007)

Zajímavý námět, který ale sráží jeho provedení.

Hlídač (2009)

Nudné a zdlouhavé. Akce zde není téměř žádná, což je akčního filmu trochu problém.