Neporazitelný: Vykoupení (2010)

Vězeňské drama o dvou homosexuálech, jejichž milostný vztah přeruší nelítostný turnaj - man gegen man -. Hlavní gró filmu tkví v neobyčejné chemii mezi oběma hlavními představiteli. Jak Boyka tak Turbo by z fleku mohli hrát ve dvojce Zkrocené Hory (milostný troúhelník navíc dotváří supergej z Kolumbie).

Repo Men (2010)

Repo Men je v první řadě zklamání, protože když už něco stojí za to, tak je to vykradeno z jiného filmu (ano, jedná se o "legendární" scénu na chodbě s hromadou nožů, která ovšem nedosahuje zdaleka kvalit originálu z Oldboye). Nebýt toho úplného úplného konce, tak jdu ještě níž. Forest & Jude jsou ovšem sehraní jedna báseň.

(K)lamač srdcí (2010)

Spíše komedie než romantika. Možná i proto, že Paradis nepovažuji za příliš přitažlivou. Silné tři.

Benga v záloze (2010)

Na jeden kvalitní fór připadá 20minut poctivé nudy, což vzhledem k tomu, jak je příběh nezajímavý ani nepřekvapí. Velké zklamání.

Nezastavitelný (2010)

Ono to má švih i prásk, ale celou dobu jsem u toho filmu přemýšlel, jak bych raději po 20té sledoval Speed. Scott vykupuje nutné nudné chvilky jízdy ve vlaku super-rychlými střihy, ale stejně nezamaskuje, že skutečného akčního filmového materiálu je stěží na 20min (ten ovšem stojí za to, zbytek vata).

Predátoři (2010)

Napřed se mi to líbilo, ale najednou ten chlápek začal šermířskej souboj s predátorem a já si uvědomil, jak je to celý postavený na hlavu. Teď už mi Fishburne nepřišel vtipnej, jako spíš zbytečnej, ten závěrečný souboj s predátorem jsem už jen odzíval a superzvrat vůbec nebudu komentovat. Z těchhle predátorů opravdu strach nejde. Casting mi přišel zajímavě exotickej a Brody jako madrfakrt obstál na výbornou.

Zrození šampióna (2009)

Můžeš u toho brečet, můžeš se u toho smát. Je to velefilm, pro všechny, jen se na to prosím už po druhé nekoukej.

Pouta (2009)

Přiznám se, že jsem čekal, že mě ten film "rozseká" o trochu víc, ani ten Malý nebyl takovej zázrak. Někdy holt ty ukázky filmu spíš ublíží než pomůžou. P.S.: Jsem jedinej, komu Kaiserova postava přišla spíš jako karikatura z nějakýho Stallonova filmu?

Panika v městečku (2009)

U mě vede farmářova snídaně! Film je zábavnej/bláznivej, ale věřte mi, že vyprávět někomu o čem že to je, je ještě zábavnější. Viz komentář Rogue.

Vicky Cristina Barcelona (2008)

Supermegasympatickycharizmatickej Bardem a na něm nalepený tři buchty jak víno. Třeba dalšího komentáře?