Futurama: Benderova hra (2008) (video kompilace) odpad!

Nejhorší z prozatimních celovečeráků. Musím říct, že narozdíl od ostatních dílů jsem se zde vůbec nebavil a po více shlédnutích jsem si futuramu dokonale znechutil, parodovat 7 let starého pána prstenů rozhodně není pro můj žaludek, zatímco předešlé díly působily konzistentně, tento díl mi připadá leda jako slátanina několika scén do sebe a konec. Vývoj postav který se postupně děl od první série a gradoval oběma předešlými filmy v tomto počinu skáče zpět na začátek, nebo ještě spíše před. Hrůza sledovat počin co je vývojově skoro dekádu zpět. Osobně se jej tímto pokusím vymazat z paměti a budu tvrdit, že futurama nikdy neměla (nebude mít) čtyři filmy, ale jen tři. Absolutní korunu trapnosti tomu dává absence takřka dokonalých hudebních pasáží na které jsem si za uplynulé dva celovečeráky zvykl a koná se návrat k seriálové malosti, nebo spíše ještě dál. Za mě po dalších shlédnutích a zralé úvaze 0%.

Rallye smrti (2008)

105 minut nudy, jež skvěle vyplňuje potenciální hluchá místa. Nebýt Jasona Stathama spadl by film do propadliště Bčkového zapomění, takhle přesto jak je film hloupý a nezábavný (špatný) dostane za Stathama za ** místo odpadu. Na spravení chuti si raději znova pustím Crank. P.S.: Může mi někdo vysvětlit proč je dle hodnocení ten film tak úžasný?

Krvavá hostina (2005)

Perfektní záplata na filmové sucho, jež komorně diváka doslova vyčvachtá v tratolištích krve cákajících odevšad. Velmi zábavný "horor" u něhož si člověk nádherně porochní :)

Bunkr smrti (2008)

Po odprošťovací kůře ohledně předsudků, to byla vcelku slušná podívaná, nebýt těch anime prostřižků, byl bych spokojenější, ale námět OK, bunkr fajn, atmosferická houkačka super a Wagner pro dokreslení amosféry se taky vyvedl. Upřímně taky jsem se jednou lekl (už nevím kdy, ale ano :) ) a to je další plus. Takže pro mě výsledně poctivá trojka :)

Hvězdná brána: Návrat (2008)

Pozitiva: RDA :), Baal :), cestování časem. Negativa: Skončilo to :( Velmi pěkné ukončení jedné dlouhatánské (posledních pár let uměle prodlužované) ságy s níž vyrůstal nejeden člověk :)

Já a moje příšera (2007)

Pěkná pohádka o příšerce, jež skvěle vyplní nedělní odpoledne :) Animace kvalitně řemeslně provedeny, scénáři by se hodila revize, ale ani takhle to není špatné, i když ono pouštění Crusoa na moře mi notně připomnělo Williho.

Dr. Dolittle 4 (2008)

Na hranici koukatelnosti :-( (klišovitá kaše o rozmazlené fence, které opravdu strašně moc schází, než tohle, tak capartovi raději pustím první dva díly či Lassie)

Neuvěřitelný Hulk (2008)

Bez okolků za 5 :) První hulk byl šlichta vyplněná hluchými místy, kdežto druhý HULK je teda pořádný nářez. Vynikající nášup kvalitních FX, kdy jsem místy čuměl s otevřenými ústy jak u Cloverfieldu (a to je co říci). Herecká změna byla rozhodně všemi 10ti k lepšímu a koncové prolnutí s Iron Manem taky potěší a navnadí, takže hurá do další Marvelovky, po zpackaném Spidermanovi 3 jsem si opravdu na Hulkovi společně s Iron Manem spravil chuť.

Svět zítřka (2004)

S prominutím, ale takovou capinu jsem teda hodně dlouho neviděl. Jednou stačilo, teď zapomenout a můžem dál.

Iron Man (2008)

Od Iron Mana jsem naprosto nic nečekal (vzhledem k tomu že producenti měli strach z konkurence GTA IV (zajímavé) tak jsem premiéru milerád zmeškal) a snad právě díky tomu u mne uspěl :) Na poměrně značnou stopáž se mohlo vlézt více zajímavé kovovobrněňové akce, ale jako siesta k nedělnímu odpoledni... proč ne :)