• Fantasy

Co s láskou (2014)

Těšila jsem se na tento film dlouho.. vzhledem k tomu, že se mi líbily předchozí filmy od Sparkse čekala jsem i něco podobného od best of me.. a nezklamal mě.. zajimavý příběh, krásná příroda, zajimavý výběr herců kteří nejsou okoukaní. To všechno film splňuje.. ale nečekala jsem tak drastický konec. Zatím ve snímcích jako Talisman, Bezpečný přístav, Milý Johne.. nezemřela hlavní postava.. proto jsem to vůbec nečekala u tohoto snímku.. Mám sto chutí napsat autorovi proč to udělal.. Za mne 88%

Spisovatelé (2012)

Za mně 5* skvělý film o rodině spisovatelů a knihách. Sice je to americká klasika, která opět hraje na city..ale jiným způsobem. Je hezké vidět jak se z Logana Lermana stává zkušenější herec.. a opravdu to chvilkama připomíná Perks of being. Docela by mně zajímalo jaké knihy od Stephena Kinga byli použity ve filmu. :)

Netvor (2011)

Ono to vypadá jako blbost,ale upřímně mě ta blbost bavila :) je to hodně naivní ale pro mě odpočinkové. A celkem komedialní. Hlavně ten slepec :D

Baby Boom (1987)

Skvělý odpočinkový film na pozdní sobotní večer :)

Jak si zasloužit princeznu (1994)

Tak pohádku jsem viděla poprvé v životě a to je docela dlouho stará.. Skvělý výběr písniček.

Kouzelníci (2013)

Zajimavý příběh. Ale nebýt Jima Carreyho tak bych se snad ani nezasmála. Opravdu jeden z nejlepších komiků.

Slova (2012)

Wow. Tohle mě totálně odvařilo. Film jsem shlédla jedním dechem..ani jsem se nezajímala kolik zbývá do konce. Jen jsem se dívala a lpěla na každém slově. Vynikajicí námět, který by mě nenapadl (kniha v knize ) jak tu bylo psáno. Prostě perfektní. A plně souhlasím s komentářem od Novoten. Ty slova, ty scény..nemůžu je dostat z hlavy.

Mortal Instruments: Město z kostí (2013)

Hodně jsem se na tenhle film těšila a nezklamal. Zatím jsem nečetla knížku takže nemůžu porovnat velkou kritiku fanoušků na tento film. Děj filmu mě absolutně pohltil a vyloženě jsem ho žrala :D Bylo pěkné vidět Jamieho C.B. jinde než v Twilight kde za celou serii řekl asi 3 věty. Doufám,že se vedení umoudří a začne natáčet i druhý díl :) protože Nádherné bytosti byli horší než City.

Percy Jackson: Moře nestvůr (2013)

Asi tak do poloviny filmu se film vyvíjel dobře. Milé zpestření v podobě Jake Abela. Ale od přijeti na ostrov čarodějnice Kirke to šlo z kopce. Velmi zmatený děj, scény neodpovídaly předlohy z knihy. Přemýšlela jsem o 3D a jsem ráda,že jsem nešla a uštetřila si peníz :) Na druhou stranu nemůžu být tak kritická protože je to film a ne kniha. A nikde není řečeno že film má být přesný odrazem knihy. Takže 3*

Zpátky ve hře (2012)

Sice to není jeden z nejlepších, ale na sobotní večer skvělý,uklidňujicí film