Velká žranice (1973)

Nepokrytecká doslovná kritika konzumní společnosti. Jako milec dobrého jídla nemohu než konstatovat: když umřít tak takhle.

Jíst, meditovat, milovat (2010)

Ach jo... . Krásná a slušně hrající Julia ve filmu pro divačky, které zrovna menstruují, protože jinak nevím pro koho je film určen. A chlapům, kterým se film líbí bych doporučil pravidelné užívání mužských hormonů, neboť se jinak bojím o jejich sexualitu. Vážně divný film.

Bijillante - Episode 6 (2023) (epizoda)

Ten seriál je s každým dílem lepší a lepší. Dnes jsme se mimo jiné vedle parádní akce dočkali i otevřené kritiky katolické církve (né všechny národy odpouštějí pederastii).

Pán času - Zvíře z hvězd (2023) (epizoda)

Horší než nedobrovolné vyšetření rekta. Od dnešního dne si začínám vážit České televize, protože vedle BBC vypadá (ideově) její programový ředitel jako šovinista. A to nemluvím o zjevné misandrii a absenci dramaturga.

Hluboké hrdlo (1972)

Škoda, že dnes si film můžou v kině užít jen účastníci festivalů. Hned bych si na něj totiž rád do kina zašel, nejlépe s dětmi, aby věděly jak vypadá "reálný" sex a aby se z mé dcery stala nymfomanka a ze syna zakomplexovaný mladík, vyčítající otci, že má péro po něm... .

Hra na oliheň: Výzva (2023) (pořad)

Neškodná blbina u níž zamrzí, že ji neprodukovali Japonci, kteří by tomu dodali silnější náboj (jejich některé reality show by byly v západním světě trestným činem).

Jackass Forever (2022)

Skvělá zábava, při níž se chvílemi bojíte o zdraví Jackass a chvílemi o své duševní zdraví (není přece "normální" se tomuto smát). Jó ti chlapi nestárnou, ale zrají a je znát, že pořád maj koule (čí alespoň to, co z nich zbylo). Zamrzí jen, že nové generaci členů chybí charisma původní party.

Hra na oliheň (2021) (seriál)

Mě to minulo. Ono těžko se divit, když je Vám hlavní hrdina od začátku až do konce nesympatický. A některé zajímavé vedlejší postavy to prostě nemohly zachránit. Škoda, protože místy to bylo neskutečně napínavé.

Nabarvené ptáče (2019)

Asi bych nebyl k filmu tolik smířlivý, kdybych nečetl předlohu. V knížce podobně jako ve filmu absentuje výraznější dějová linka. Sledujeme mladého chlapce na jeho Křížové cestě, kde není místo pro milosrdenství a lásku, ale jen neradostná vyhlídka na dosažení posledního kruhu Dantova pekla. Divácky nevděčná adaptace čtenářsky vděčného románu, kterou do průměru posílá nepříliš zdatný a zbytečně ambiciózní režisér.

Bloodline (2011)

Teda nato, že film paralelně sleduje charismatického zabijáka a natáčení porna se nedočkáme žádného esteticky zajímavého mordu a ani alespoň odhalených koziček (natáčení patrně dozorovala papežská kurie). Nicméně koukatelné to je, ale asi jen pro specifické diváky... .