Ochránce (2012)

Asi tak, keď Vás niekto smrteľne urazí a vy ho myšlienkach zabíjate na rôznoraké spôsoby, pustite si toto a budete sa cítiť báječne.

Kazatel Kalašnikov (2011)

Kristus Pistus sem Kristus Pistus tam, ale istotou je guľomet.

Vrtěti ženou (2011)

Vrtieť s rukou v ženskej pošve celé dni nieje žiadna sláva, ale sláva bola, ked tak vynašli vibrátor.

Mnich (2011)

Výborný rozpoltený Vincent, súper záver a film vlastne potvrdzuje to, že diabol, ked chce, tak si snami urobí, čo chce a my proti nemu nezmôžeme vôbec nič.

Zásnuby na dobu neurčitou (2012)

Emily Blunt mám rád je to taká moja včelička na ktorú si musíte dať pozor, aby Vám nevpichla žihadlo. No a Jason Segel, neviem prečo, ale pripadá mi ako predavač v mäsiarstve, ktorý sa na mňa usmieva, lebo vie, že mi namiesto teľaciny predá pliecko. Ináč filmík číry priemer, ktorý by bolo vhodné skrátiť a tak predísť zaspatiu v kresle.

Innocence of Bin Laden (2012) (amatérský film)

Je to super ako zaťal do živého, až zdvihol šialených islamistov a zhruba 500 ich milionov začali vrieskať ako opice na stromoch a vraždiť.

Gang Story (2011)

Film plynie rozvážne a sebaisto, starší pán spomína na svoje mladé gangsterské roky a aj, keď už 25 rokov gangsterské remeslo neprevádza mladosť sa vracia v staro, novej podobe.

Diktátor (2012)

Je to tak hlúpe, bolestivo nekomediálne až hrôza. Cohen, tak trpí, že je židom a zároveň chce byť niekým iným, len nevie kým.

Temné stíny (2012)

Otravné, otravné, otravné, ale som šťastný, že som to prežil.

Hlava v oblacích (2004)

Film sa odohráva v tridsiatich rokoch minulého storočia v Anglicku, Francúzku a v Španielsku. Gilda žije v Paríži vo svojom byte spoločne s s učiteľom Guyem a španielskou uprchlíčkou Miou. Aj ked sa schyľuje k vojne, Gilda si novu situáciu nepripúšťa a zo všetkých síl sa snaží užívať si života. Ale Guy a Mia cítia, že je potrebné proti fašizmu bojovať a tak sa ich cesty rozchádzajú. Pri pohľade na Charlize Theron a Penelope Cruz je vášeň hned na scéne.