Stranger Things (2016) (seriál)

Osobně tenhle seriál jsem viděl až vyšla 3 série,seriál jsem z důvodu velkého ohlasu zhlédnul i já a musím říct, že jsem byl mile překvapen seriál začíná být zajímavý už v prvním díle,kvůli ztrátě Willa takže seriál je napínavý už od začátku,pokud bych měl hodnotit podle sérii 1 série je krásný uvítání do děje a uvítání postav za mě 1 série moc povedená a dobře promyšlená a zpracovaná,2 série je taková pomalejší neříkám, že se tam nic neděje ale není to jako 1 série,3 série má krásný Vibe a celkově tématiku 10/10 velmi povedený a napínavý od začátku do konce, 4 série zvláštně,ale zároveň dost dobře udělaná koukal jsem jen s a nechápal jaký detaily tam jsou a jak jsou promyšlené, těším se na 5 sérii, seriál je prostě vynikající.

Očista: Volební rok (2016)

Za mě nejlepší díl z očisty předchozí díly byly vždy dobrý jen chvíli,ale tenhle díl mě bavil celou dobu připadlo mi že konečně nad tím někdo přemýšlel a konečně se na to dá koukat celou dobu 4 hvězdičky

Očista (2013)

Film sám o sobě je dost zajímavý aspoň prvních 30 minut uvedou nás do toho co je to očista a fakt bomba prvních 30 minut pak už je to trochu slabší jak mile se dostanou do domu tak už je to prostě klasika slabší povahy se párkrát leknou a tím všem ale jako pointu to má dobrou já na tyto filmy moc nejsem ale jinak povedený dávám 3 hvězdičky

Deník malého poseroutky: Rodrick je king (2022)

Mně osobně tato animovaná verze k deníku malého poseroutky nesedí,měl jsem radši hranou verzi,toto je spíš udělaný jako takový bonus určitě se to nedá srovnávat s původníma NEanimovanýma verzama,ale jinak to celkem ušlo

Deník malého poseroutky 3 (2012)

budu asi jeden z mála ale za mě tenhle díl byl ze série ten nejlepší,když to tak zhodnotíme 1,2,3 díl tak vlastně ano všechny jsou na podobný úrovni není nějaký extra lepší či horší ale mně se tenhle díl líbil začátkem jsem si říkal to bude nic moc ale po chvilce se to rozjelo neříkám že jsem se nějak zasmál ale spíš se mi celkově líbí ta atmosféra a všechno v tomhle filmě proto 5 hvězdiček

Cobra Kai (2018) (seriál)

Za mě osobně toto byl nejlepší seriál co jsem viděl, už jako malý jsem měl rád karate kid ale spíše novější díl, starší díl jsem nikdy nějak v oblibě neměl rozhodl jsem se na tento seriál podíval a musím říct že starší díly karate Kid jsou mnohem lepší,ale abych zhodnotil seriál nebyla série,která by mě nebavila každá série měla nějakou pointu,seriál jsem dokoukal za 3 dny jak mě to moc bavilo a moc se těším na 6 sérii,seriál je už od začátku boží řekl bych že to má dobrý dej od začátku do konce. Zhodnocení sérii Každá série byla tak dobrá že žádná by nedostala 4 hvězdičky, všechny 5,ale nejlepší byla asi 1 série já ty začátky prostě miluju

Méďa 2 (2015)

Řekl bych,že i lepší než první díl,ale je to vlastně téměř to stejně člověk se pořádně zasměje a proto top film.

Méďa (2012)

Úplně top film, člověk se hodně zasměje a má to i zajímavý dej trošku napínavý,ale hlavně velkou roli zde spíše hraje sprostý méďa. Za mě povedený film

Sám doma 4 (2002) (TV film)

1 a 2 díl sám doma byl top, 3 díl byl o něco horší ale stále se na to dalo koukat,ale musím říct že 4 díl byl pro mě velké zklamání přišlo mi, že to bylo udělaný celkově nějak zamotaně a moc se mi to nelíbilo.

Sám doma 3 (1997)

Jako fanoušek Sám doma jsem tento díl viděl vícekrát, samozřejmě se to vůbec nedá srovnávat s 1 a 2 dílem,ale mně se to i tak celkem líbilo i když zde hráli jiní herci.