Disaster Movie (2008) odpad!

Jason Friedberg a Aaron Seltzer jsou opravdu dva vypatlaní idioti. Udělat ze samých dobrých filmů takhle pošahaný mix hovadin. Kdyby ta rádoby parodie byla alespoň vtipná když už nic. Jediné co bylo aspoň trochu k smíchu byla ta rozmáčklá Hannah Montana... To sice taky nebo bůhvíjak vtipné, ale já sem ráda, že tady ta blbénka umřela. =)

Crazy Heart (2009)

Ani trochu se nedivím, že za tohle Jeff Bridges dostal Oscara. Za srdce chytající country songy a sametové hlasy Jeffa a Colina velmi hezky podbarvily toto drama. Jó to byly songy (Country rulezzz)... Is funny how falling feels like flying, for a little while...

Víla Zuběnka (2010)

"Až budu velká chci být víla Zubnička" =) Ne to byl vtip, já chci jenom to cool vybavení.

Strašáci (1971)

Jsou to sice čtyři, ale s odřenýma ušima a všema očima zavřenýma... První polovina filmu byla nesnesitelná nuda, ale posledních čtyřicet minut se to dost rozjelo a dotáhlo to až na ty čtyři. Přece jenom musím uznat, že se Dustin Hoffman asi hodně snažil (taková rychlá proměna z ukrutného mamlasa na hustého bouchače, to chce talent).

Čtyři pokoje (1995)

Za první pokoj bych dala maximálně dvě hvězdičky. Druhý pokoj už začínal být zajímavý a dostal by tak tři. Třetí pokoj mě dostal hlavně hereckým obsazením a ani po dějové stránce nebyl vůbec špatný, ten by dostal čtyři. No a ten poslední pokoj byl opravdu nejlepší, ten by dostal plný počet bez delšího přemýšlení (zajímalo by mě jestli by jejich nabídku někdo odmítl). Konečně, když to sečtu dostanu něco mezi lepšíma třema a horšíma čtyřma. Ale vzhledem ke kvalitě posledního pokoje, jsou to lepší čtyři.

Nepříjemná pravda (2006)

Al Gore má pravdu. Musíme se sebou začít něco dělat, protože jestli ne, tak zatímco planeta přežije všechno.... tak my toho moc nevydržíme. Nečekala bych jak lehce mě tento dokument (nebo spíš Al Gore) donutil zamyslet se nad dnešní a zároveň i budoucí situací.

Temný obraz (2006)

Kdyby to nebylo tak hnusně nakreslené nebo animované a nebylo to všechno o blbých drogách... tak bych možná byla ochotná dát i čtyři hvězdičky.

Defendor (2009)

Velmi neobvyklé.... Defendor měl opravdu hodně zajímavé metody na získání informací (obzvlášť ta citronová šťáva nebo co to vlastně bylo). Hodně často mě taky dostávalo, jak každému do ksichtu vpálil svou oblíbenou větu: Zbraně jsou pro zbabělce! (Což neni pravda.) Teď už může být superhrdina fakt každý.

...a spravedlnost pro všechny (1979)

Ty právnické vtípky byly skvělé...(obzvlášť ty scénky na toaletách, už ta první byla k popukání). A řekla bych, že tenhle film by měl vidět každý student práv, určitě by je to aspoň trochu poznamenalo...

Pokrevní bratři (1999)

Wow, Rocco byl fakt machr... co slovo to perla. :) Zkurveně. Co jste zkurveně kurva. Kdo to kurva. Zkurvit tuhle zkurvenost. Jak ste vy dva zkurvení kurviči, kurva! -- No, to ilustruje rozmanitost toho slova.