Princezna ledu (2005) odpad!

Odpad, další z mnoha, které potvrzují, že "knihomolka" je něco špatného a měla by chtít být hezčí a společensky oblíbenější, aby si třeba mohla najít kluka, což by normálně nemohla. Je mi z toho na nic.

Žabákova dobrodružství (1996)

Pro ty, kdo znají originální pohádku (doporučuji youtube) ještě lepší. Mohlo být lépe, písničky mě štvou, ale proč to srovnávat s Pythony ?

Ztroskotaná láska (2005) odpad!

Začátek mě dostal. Typická blbost, netřeba znát pokračování, je to stále stejné.

Kdo hulí, ten umí (2001)

Občas vtipné, občas trapné. Nic moc náměť, ovšem pro určitou skupinu lidí (ne zas tak malou) je to "hustý" a "cool" téma, takže si to svý diváky najde. Dřív mě to bavilo podstatně víc. Asi tak na základní škole (!)

Naruto (2002) (seriál) odpad!

Už nikdy ne pokemon-style anime. Názor můj nic nezmění, viděl jsem několik epizod a oproti kvalitním anime (jako Hellsing, Ergo Proxy, Devil May Cry hře, Akiře a tak) je to pouhopouhý odpad. ///neskutečně zbrklý a také mnohdy velice otravný/// - oboje jako ten blbeček z Pokemonů. Žádná vážnost a efektivnost, jen "vtipy" vyplývající z jeho debilnosti. Ano, oslavujme jeho hloupost, je to to nejlepší, co Narůto může nabídnout. A devítiocasá liška ? Podle mých informací byla i v pokemonech. ///Třímá v sobě moc devítiocasé lišky/// - no sakra, to je teda terno.

American Jedi (2002) odpad!

Sorry hoši, jako nepřítel Prciček a milovník Star Wars, tohle je rouhání se.

Pozemšťan (2007)

Velmi úchvatný a strhující film. Jeden z nejoriginálnějších, které jsem kdy viděl. A zkuste vytvořit tak kvalitní film za 200.000 dollarů. Celou dobu jsem si přál, aby mu ostatní věřili, abych mohl jen poslouchat krásný příběh, který zněl tak pravdivě. Ámen

Hrdost a sláva (2008)

Doba nevadí, když vidím film na tři části. Výborně, jen to pomohlo lepšímu dojmu. Neobvyklé podání, surová atmosféra a zajímavý konec.