Babylon 5: Na počátku (1998) (TV film)

Oproti perfektnímu seriálu (kde jsem odpouštěl horší kulisy a efekty) se mi zdají na lepší úrovni. Samozřejmě jako milovník seriálu těžko můžu jinak. Vždyť je to předehra k samotnému příběhu. Něco jako Star Wars III, museli napasovat minulé události na budoucí.

Saint seija (1986) (seriál)

Dost dobré zpracování. Starší anime opravdu stojí za to.

The Waltons (1972) (seriál)

Tento seriál je naprosto hrozný. Řekněte o něm něco dobrého, napište mi to a já to s klidem vyvrátím nezvratnými argumenty. A nebo to odsouhlasím.

Útěk do divočiny (2007)

Asi nejpoetičtější věc, co jsem kdy viděl. Přeháním, ale copak si můžu na něco jiného vzpomenout ve stínu tak skvělého filmu ? Ten film je Krásný s velkým Ká, zde jsou slova stejně zbytečná. To se musí prožít.

Babylon 5 (1993) (seriál)

Jeden z nej. Zde hodnotilo 500, imdb 5000. Češi říkají 73%, angličané 88%. Věřím raději imdb. Proberte se lidi, nevidíte kvality Babylonu ? A pokud ne, nemohu vám do toho kecat. Jedno je ale jisté. Ne každý z těch nízkohodnotících viděl všechny díly. Já ano, vyčíhal jsem je všechny. Dalo to dost práce, ale stálo to za to. Nejde kouknout na první, pátý, desátý a pak na druhou sérii, zde se musí postupovat jeden po druhém. Ani nejde pustit si první, třetí a pak druhý.

Austrálie (2008)

Vše je zde na efekt dělané, ale o to je to lepší. I tohle je způsob, jak udělat dobrý film.