Reality show LIKE HOUSE je jedinečný formát, který nemá v českém televizním éteru obdoby. Diváci budou po dobu tří měsíců sledovat každodenní život soutěžících, jejich vztahy, radosti, strasti i to, jak se poperou s různými výzvami a soutěžemi. Influencer, který dostane od diváků nejvyšší počet hlasů prostřednictvím mobilní aplikace, se stane vítězem reality show a získá výhru ve výši půl milionu korun. Zpestřením pro soutěžící i diváky budou hosté, které produkce bude průběžně do vily zvát. Mezi influencery, kteří se na začátku dubna do vily nedaleko Berouna nastěhují, jsou: Tomáš Běhounek (@t0mi.jpg), Lada Horová (@laaduska), Adam Kajumi (@adamkajumi), Marie Rosecká (@maru_rosecka), Barbora Stříteská (@barborastriteska), Jan Svěcený (jenisek_) a Marek Valášek (@datel_marek). (TV Prima)

TV spot

Petroff

Na tohle by měli kouknout rodiče dětí, co tyhle instatvory sledujou a podporujou na internetech. Merchandise = přeprodej shitového oblečení s potiskem za +100% ceny - jméno influencera (influenza je chřipka, mimochodem). Sonda mezi čerstvě plnoleté, dle jejich měřítek úspěšné, internetové hvězdičky. Skvělý komentář tu má ZECK. Hodnotit to číselně nechci, protože je to někde mezi sračkou a masakrem, ale přiznávám tomu zvláštní kouzlo nereálné reality show tak, jak se to nemá dělat (např. soutěžící jezdí na víkend domů, což strašně ubírá na pnutí mezi nimi. Marek - maskulinní plyšák, který není úplně nejostřejší tužkou v penále). Non-stop se zamotává do toho samého (jeho nevěra a přístup k ní), lže o tom (-a stále má potřebu se k tomu vyjadřovat, že jako aby se očistil) a těm lžím snad i sám věří. Zakoukal se ve vile do Báry, taková umělohmotná buchétka, která taky není nejbystřejší lištičkou v noře. Doposud snad neřekla větu o víc než 4 slovech a často je na ní vidět taková ta myšlenková bezradnost. (Slečno, jestli s tebou začal tím, že podvedl tvou předchůdkyni, jak asi skončíš ty?). Dalším je třeba Tomi, kterej se snad jako jedinej snaží bejt vtipnej a docela mu to i jde. Pak je Jenis, co do bodů zatím vedoucí chlapík. Ten působí dost nemastně, neslaně - ve vysílání vlastně není vidět (i když poslední dobou ho štáb začal trochu protěžovat, asi že vede), jednoznačně je jedním z klidnějších a srovnanějších účastíků, ale je to taková smutná postava. Že není makovice ví i on sám, k tomu je zvláštně nemotornej a v tý telce vlastně ještě nikdy neřekl nic. Prostě nic. Je to sporťák, co má svaly. Vede bodování diváků, asi právě proto, že svým přístupem "nula od nuly pojde" nikoho nesere. Marie má silikony, hraje to na to, že je jakože krásná a je to vypočítavá svině. Řekl to Tomi a já s nim bez problému souhlasim. Má tu mrchu v očích, ač se snaží působit princezničkovsky. Nádavkem k tomu je taková blboučká. Lada - taková malá čarodějka. Přímá, impulsivní a upřímná, což je jí často na škodu. Je to ale ještě děcko a je dost nevyrovnaná. Největší stres má třeba z toho, že jde do bazénu a nikdo nejde s ní, nebo naopak odmítá jít do vířivky, protože v ní je někdo, s kým zrovna nemluví. Adam - je prapůvodním středobodem té show. Známej klučík z Tiktoku (o jediném jsem před tou show slyšel), má evidentně mediálně nejvíc zkušeností a nejvíc profesionální pohled na věc. Působí tu zcela normálně a vlastně v pohodě. Průběžná účast Jana Bendiga a jeho všechno-je-super-buzerantskýho-přístupu, který v tom baráku při jeho přítomnosti zavládl, to bylo něco dost slizce nechutnýho (bejt gay a bejt buzna je velkej rozdíl). Radši další hádky a osobní rozepře, než to olezlé sluníčkování. Dorazila jakási celkem ostrá Djany, nebo co. Vypadá exoticky a drsně. Doufám, že je tam všechny mentálně propleskne a nevyměkne. EDIT: Vyměkla. Třetí den se rozbrečela na kameru kvůli píčovině. Krom toho je všechno, jen ne drsná. Tak nic. 7.6.- vysílá se díl, kde se mimoděk většina z účastníků sama označuje za hlupáky (aniž by o tom věděli). 8.6 - Zajímavý díl, kdy zjišťujeme, že z nich nikdo, krom Adama, neumí anglicky (ty vole, dnešní generace kolem 20 let a neuměj angličtinu?) 10.6. Libor Bouček rulezz. Fakt hodně dobře tam na ně spustil. A další týden: Marek potvrzuje pozici bezcharakterního nezodpovědnýho trouby, do baráku přichází čokoládová kočka. Vypadá nadějně. První večer hecne bezva holčičí štěkačku. "Ošukala bych ho, ale to nepopírá to, že to je necharakterní zmrd!" Začíná to bejt hezký. Lovers of the House moralizují, nádhera. "Aspoň si to podle mýho názoru myslim." (C) - Bára. Pavel Novotný mohl být hustější. Influenceři zapomněli na základní poučku: "Všechno je lež!" K čemu by Adamovi bylo, že se o něm nepíše nic hnusnýho? Řekl bych, že to je mu celkem jedno. () (méně) (více)

Knor odpad!

Tak takovej průser jsem ještě neviděl :-D Dlouhý léta jsem měl za televizní dno Hotel Paradise a ono se dá zajít ještě níž :-D Těžko se tato reality show popisuje, protože ono vlastně není co a jak. Banda prapodivných mladých lidí žije v jednom domě nebo bytě, nevím a vzájemně si dávají nebo odebírají lajky ... eeeee... asi jo, ale úplně jistej si nejsem :-D Ale celý je to tak nějak divně pojatý, bez nápadu, bez napětí, střetů nebo konfrontací účastníků, které jsou nezbytné pro typ takové TV show. Nechápu co tímhle prima chtěla říct :-D Je to totiž jedno malé velké televizní nic .. prostě nic. Jediná zajímavá věc je ta, že z toho bude těžit ten Kajumi ( nebo tak nějak ), když budete trochu pátrat, zjistíte, že má podíl z vlastnictví aplikace přes kterou se hlasuje v této ,,soutěži" a která je dosti pochybná. No to jen tak ve zkratce pro zajímavost :-D Každopádně, máme tu po nějaké době pořad, který dokázal srazit laťku zase o něco níž a já jsem už moc zvědavej, co bude příště :-D ()

rublik05

Poměrně dost nepovedený a docela amatérský pokus o moderní reality show pro mladé, který se sice dal jakž takž sledovat, nicméně po celou dobu mi nešlo do hlavy, proč je ten Like House tak strašně moc nudný a nezáživný. Kdyby se o něj nezačal zajímat bulvár, tak by se tam snad ani nic zajímavého nedělo. Hrozná nuda. Úkoly v zásadě nestály za nic, účastníci byli až na pár výjimek takový nemastní a neslaní, oproti následujícím řadám žádný velký bizár, žádná velká zábava, což je pro diváka obrovská škoda. Každopádně mě potěšila výhra, respektive jsem rád, že to vyhrál zrovna tento účastník. 1/10 ()

Borrtex odpad!

Blitek o beznadějně zoufalých, inteligentně nepožehnaných, žalostných mladých lidech, kteří doslova překypují arogancí, sebecentrismem a drzostí sami sebe považovat za influencery, tvůrce obsahu, nebo snad dokonce i za umělce. Pokud tyto osobnosti mají skutečně jen sebemenší vliv na dnešní společnost, pak je mi opravdu líto každého, kdo jejich obsah konzumuje. ()

Alan_Shearer odpad!

Tramtararaaa, tamtadadaaa! A viteznou televizi v kategorii o nejvetsi produkovanou picovinu se stavaaaa - TV Prima! Gratulujeme, tady mate moje cerstve vysrane hovno, muzete ho poslat treba influencerum do vily. Prima je v tomhle fakt mistr, vzdycky musi vytvorit neco, co stoji za jeste vetsi picu nez tvorba na jeji konkurecni televizi TV Hovna. Ptam se sam sebe, proc to udelali? Chteji zacilit na vekovou kategorii 10-20 let, jit s modernimi trendy a ukazat svetu, ze TikTokeri nejsou uplny curaci? Uz po prvnim dile je jasny, ze se to absolutne nepovedlo a nehodlsm uz videt ani minutu, jedine ze by uniklo nejaky video z hromadnyho soustani. Vesmes se tam jedna o nezname influencery, znam jen Kajumiho kvuli otravnym songum a jeho unikle fotce s mikropenisem, pak jsem si nasel, ze i ten Datel je celkem znama firma. Zbytek? Wtf? Ty holky? Typicka urvany kravy, co si fotej jen svoje prdele a makeupy. To nekoho zajima? Prcani s nima muze byt ale dobry, o tom zadna. Kdyz uz tady mame trend influenceru, tak me napada nekolik serioznejsich, kteri by mozna stali za prostor v televizi, ale ti by samozrejme do neceho tak stupidniho nesli. No a ty pico, jeste nekoho zajima koncept reality show, kde se par vymrdancu zavre do vily, tam spolu zijou, soustsj, hadaj se a stab jim dela naschvaly? A nejaky lajkovani ty vole, souteze v hadani jinejch influenceru apod ... Ani se nechci vyjadrovat k vykonu moderatorky, extremne nevtipnym narazkam a k tem nevykusnym grafickym picovinam kolem toho. Do pici, vzdyt tomu ani sama Prima neveri a dali to na vysilaci cas v 17:15. Ta show je odsouzena k zaniku, strhne se na ni vlna hejtu vcetne myho komentare a za pul roku si na to uz nikdo nevzpomene, maximalne si nekdo rekne “jeeee, hele, to je ten stupidni prostitut Kajumi” a tim to konci, jako hromosvod hejtu a pohorseni to slouzit nemuze, protoze ty lidi nejsou proste zajimavi. Ve vymene manzelek si aspon luza rekne, ze ma lepsi zivot nez fetacko-alkoholicks rodina. Tady se podivas na tri vzhledove podobny radoby alfa samce, na tri pindy a jednoho potrata. Fakt nechapu, o co Prime jde. ()

• Vítězem pořadu se stal Jan Svěcený (Jenis). Domů si odnesl peněžitou výhru v hodnotě 500 000 korun. (SONY_)