Carrie učiní významné kroky směrem ke svému budoucímu já, které jí pomohou přijmout minulost, zatímco Miranda šokuje Charlottu svým přiznáním. (HBO Max)

selfesteem

Upřímně jsem se bála pokračování sledovat, nenapadlo mě vůbec, kam by se mohl příběh dál ubírat. Ale ono to jde, a je to sakra vtipné, mám pocit, že jsem se ani tolik nesmála u původního seriálu (kromě scénky s jezírkem, to se zakuckávám doteď). Old lady with melanoma ... I live in the surface of the sun ... a další. Člověk to musí brát s nadhledem, výchova teenagerů, kdy se srdce zastavuje i mě, hledání sebe sama v pětapadesáti, vyrovnávání se se samotou, je tam toho dost a opět, čím víc se blížím jejich věku, tím víc jim rozumím. Ale ještě mě čeká dlouhá cesta, snad. A vlastně kdo ví, co mě čeká. Co mi ale hodně vadí a není to jen opětovné mluvení s plnými ústy, viď Mirando? je hlavně sebestřednost Carrie, všichni se z ní musí zbláznit, lítat kolem ní, nějak si nedovedu vzpomenout, kdy ona někomu s něčím pomohla, všichni jí musí odpustit a starat se o ní, to je otravné a sandály Fendi v pralese zbytečné. Vůbec ta posedlost módními značkami je únavná, ale co naplat, když to hezky vypadá a není pochyb o tom, že právě Carrie je dovede nosit ... Jsem zvědavá, co bude dál, hloubku to má, fakt se mě to dotýká. Teď už představu mám, tak snad se naplní. A Kim mi kupodivu vůbec nechybí. ()