Talk show, která ironizuje vše, včetně sebe sama. Moderátorem pořadu je plyšový maňásek Adolfeen, nová hvězda české internetové scény, který si zve známé osobnosti českého showbyznysu a na nikom z nich nenechá nit suchou. (TV Prima Cool)

sniper97 odpad!

Když začínal, bylo to vtipný, tohle je ale zlo, přitom roxtar je chytrej člověk, ale tak prachy jsou pro něj jako pro vyléčenýho feťáka a gamblera to hlavní. ()

Hed94 odpad!

Tenhle pořad je jen další kapitola v nekonečné šňůře českého televizního bizáru. Jak tohle může dobrovolně někdo sledovat je nad moje chápání. ()

Sylviiik odpad!

To si takhle jednoho krásného slunečného dne jeden namyšlenej blbeček řekl: Když se Čechům tak moc líbí bizár, proč nevymyslet nějakou pošahanou sprostou plyšovou postavu, která bude všechny jen urážet a jehož kecy nebudou mít žádný hlubší smysl? A hle - vznikl Adolfeen. Přesně to Česko potřebovalo: Naprosto zbytečnou postavu, jejíž humor se může líbit leda primitivům jako je sám autor. Bravo! ()

Alexguba odpad!

Prima vsadila na pořad typu "Pojďte se podívat, jak strašné umíme dělat pořady". A kupodivu se na to nedá koukat. Radši bych si dal maraton Prostřeno! než jeden celý díl s tím rádoby vtipným maňáskem. ()