Pečie celé Slovensko

Jeffo Minařík

Hudba:

Tom Howe

Účinkují:

Juraj Bača (moderátor), Milan Junior Zimnýkoval (moderátor), Jozefína Zaukolcová, Petra Tóthová, Viliam Bajzík, Beáta Karelová, Magdaléna Kelemenová (více)

Pečie celé Slovensko je talentová reality show zameraná na výnimočné pečenie. Dvanásť finalistov si počas desiatich týždňov zmeria sily v troch výzvach, aby Slovensko mohlo spoznať Majstra alebo Majsterku pekárku. Hodnotiť ich budú prísne porotkyne a cukrárske odborníčky - Jožka Zaukolcová a Petra Tóthová. Programom budú sprevádzať vtipní moderátori, a najmä ochutnávači - Juraj Bača a Milan Zimnýkoval. (RTVS)

tehol

v podstate  skoro dokonaly cast - soutezici i porotkyne top, jedine co pokulhavalo byla moderatorska dvojice, ale kdyz si odmyslime ty cringe prvky, kdy se snazili delat radoby zabavne scenky na zacatku poradu, tak se daji prezit. ()

dyxhgd

Ne úplně špatný pořad, u kterého jsem se přiučila něco o pečení. Soutěžící jsou opravdu šikovní a je vidět, že to umí. Jediné, co mi na tom vadí jsou notoricky trapní a nevtipní moderátoři, kteří tam vůbec nejsou potřeba a doufám, že už je nikdy nikde neuvidím. ()