Vychovatel a jeho chráněnci mají v plánu získat peníze na záchranu svého sirotčince tím, že vyhrají rybářskou soutěž. A tak vezmou do party vysloužilého kapitána. (Netflix)

allegria

Rybolov nemusím, ani oslavy v podobě ohňostrojů (ve filmu nepodstatný detail), ale tenhle film mě dostal. Je to skvěle natočené, výborně zahrané, děj běží, že jsem se ani na moment nenudila - a to byl konec už kvůli názvu předvídatelný. Ale souhlasím i s tím, že ZÁZRAKY SE DĚJÍ. ()

nervana

Mám hodně rád filmy natočené na základě skutečných událostí. A když se přitom jedná o lehkej pohodovej film s takovým konečným přesahem, tak to až zahřeje na srdci ()

McGuffin

Prý podle pravdy stvořili scenáristé Chris Dowling a též režírující Julio Quintana v Mexickém zálivu Modrý zázrak, Blue Miracle. Peníze pro dětský domov. Tak že jeho osazenstvo chytlo na vyhlášené rybářské soutěži, na kterou se zrovna moc lidí nehrnulo, na poslední chvíli rekordní rybu a vyhrálo finanční prémii. Štěstí přeje připraveným? Tady přálo potřebným. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()