Zmetci

• USA The Misfits (více)

Ringo, Violet, Wick a Princ jsou novodobí Robinové Hoodové přezdívaní The Misfits, kteří vykrádají bankovní schránky boháčů a zlodějů, aby pomohli lidem, kteří to potřebují. Tentokrát ale mají zálusk na hromadu zlata určeného k podpoře terorismu, které má ukryto milionář Schultz v jedné ze svých věznic v Jezeristánu na středním východě. Jediný, kdo takovou krádež dokáže zvládnout, je mezinárodní zloděj Richard Pace, který několikrát dokázal uprchnout ze Schultzových věznic. Ale dokáže přistoupit na podmínku, že z tohoto obrovského pokladu mu neujde nic? Přesvědčit o správnosti této akce ho má i jeho dcera Hope. (Televize Seznam)

Heywood

Nedám odpad, ale skoro to byl. Natočeno dětinsky, nezábavně, bez napětí a s herci, u nichž by bylo jedno, zda filmově všichni zemřou v četně "bonda", který tu vzal podřadnou a hloupou roli. Škoda, dalo se z námětu získat víc. Ale režisér dávno nepatří mezi alespoň průměr. ()

Chicharron

Z některých věcí prostě bič neuplete ani údajně nejoblíbenější herecký představitel Jamese Bonda... Celý film je snůškou cliché a vykrádaček z jiných filmů a ani atraktivní lokace a luxusní auta to nemůžou nijak vylepšit. Jedním slovem nuda. ()

McGuffin

Nejsou to žádní ztroskotanci, The Mis­fits, ale lupiči. Zlato ukryté pod podlahou koupelny věznice v Abú Dhabí jako jeden muž šlohnou a strážím ve vyvolaném zmatku jako nic přímo pod nosem odvezou. Jeho majiteli zůstanou jen oči pro pláč a jeho spravci ani to ne, jenže kdo by je litoval, hloupoučké teroristy. Očekávanou odpověď, co bude s lupem, sice zůstanou scenáristé Kurt Wimmer a Robert Henny publiku dlužní, ale s tím dnes už holt nic neuděláte. P.S. To je zpráva o příběhu, ne o filmu z něj. www.macguffin.cz ()

Bituminous odpad!

I kdyz je film hovadina, aspon ho proklikam do konce. Tady jsem to v pulce vypl. Tenhle film nevi cim chce byt, cim ma byt. Strasny slepenec... ()

VladoCZ

První půlka filmu nudná, druhá si hraje na chytrou dynamickou zlodějskou story s naprosto hloupými situacemi, které jakože byly hrozně plánované. Bohužel si to jen hraje na chytrý film. ()

Zrzavakocka

lehký děj co odsejpá  prostě a jednoduše "klidné" pohodové" "oddechové"  nenáročný oddychový film  pěkné prostředí , pěkná auta ......... ()

milos.bradik

Nestálo to za nic. Dal jsem jednu hvězdu, ale vlastně nevím za co. Toto je fakt jen pro lidi s vypnutým mozkem, případně zcela bez něj. ()

PORTER44

Parta lupičů v čele s P.Brosnanem která chce okrást grázla který má své úspory zlata skryté ve své věznici a zbývá jen vymyslet jak ,trochu nudná podívaná akce nic moc. ()