Reklama

Reklama

To je demokracie

(seriál)
  • USA We the People
Trailer
Animovaný / Krátkometrážní / Hudební / Komedie / Rodinný
USA, 2021, 48 min (Minutáž: 4–5 min)

Epizody(10)

Obsahy(1)

Jaká vlastně máme práva a co je to občanství? Odpovědi najdete v písních populárních zpěváků, jako jsou Janelle Monáe, H.E.R., Adam Lambert nebo Brandi Carlile. (Netflix)

Videa (1)

Trailer

Recenze (12)

verbal odpad!

všechny recenze uživatele

Agresivním neomarxistickým kokotporátem pohánění a přeplacení „populární“ buzeranti, negři, tranzistoři a nebinární psychodevianti programují prostřednictvím „chytlavých“ plísní školou povinnou degeneraci debilů k heterofobní a rasistické diskriminaci většiny, k nucené patologické diverzní multikulturalitě, k nenávistí ke komukoliv s jiným než proklamovaným kolektivním názorem a k inkluznímu popírání vlastní kulturní svébytnosti pod heslem „Společně to zvládneme k další fašistické dicktatuře!“. A to je ještě daleko horší, než když z nich před lety TinkiWinki dělal žvatlavé homodebily. Ne, potlačování svobody slova a myšlení, následná hysterická účelová ostrakizace všech nehodících se názorů až ekonomická (fyzická na sebe nenechá dlouho čekat) likvidace jakýchkoliv oponentů a mocenské zneužívaní ovládaných majoritních masmédií k šíření manipulativní demagogické propagandy, to rozhodně není demokracie. Nebo vlastně možná je. Taková ta, co ji tu ne tak dávno dělal jeden plešatý slizák s bradkou a placatou čepicí a po něm z druhého konce uřvaný mindrák s patkou doleva a homoknírkem. Prostě u včel svědí prostředky, včely jsou opět prohnilé a prostředky to má naprosto totožné, odzkoušené léty totalitní praxe. Lidé jsou holt nepoučitelní a mlčící většina zase jen přizdisráčsky čeká, až lid začne znovu masově budovat Říši lepších zítřků, aby se pak mohla ze všech lahváčových sil angažovat v gaučovém odboji. Za účelové vyplachování sociálně tabulrasových dětí by měl být trest smrti! ()

Trevor 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

A tak človek napíše komentár o slobode prejavu, ktorý obsahuje jedna z epizód a ajhľa ho, aký inteligentný komentár sa tu objaví na adresu tých, ktorý tomuto seriálu dali (právom) odpad. Z 5 minútových epizód je 17 sekúnd úvodná "znelka", takmer minúta a pol záverečné titulky a zvyšok je o tom aby ľudia išli voliť. Ku cti slúži že autori príliš netlačia na pílu koho voliť treba (iba mierne náznaky v 3 epizódach) a svojim spôsobom sa tento projekt snažil ľudí spojiť (ale najmä vysvetliť im že platenie daní je dôležité), v každom prípade tých zhruba 30 minút pokusu o edukáciu  rozhodne na zmenu spoločnosti postačovať nebude... ()

Reklama

Bozvav odpad!

všechny recenze uživatele

Pokus o cool sdělení myšlenky ( v tomto případě je jedno, zda dobré, či špatné) formou písní, jenž mají naprosto stupidní melodii, slaboduchý text a doprpvází je dle mého obludná animace se fakt nepovedlo. Díky nudnému a zoufalému vizuálu, ani moc neřeším, že některé díly jsou přímo zavádějící a smrdí účelovou propagandou na sto honů. Naštěstí je to tak mizerné, že to nejspíše nikoho moc zajímat nebude. To ovšem neznamená, že to šílenství, které se děje a táhne se  nám od západu jako špatné počasí bude náš konec, jestli s tím něco neuděláme. Jinak dopadneme jako ti Římani. ()

Arsenal83 odpad!

všechny recenze uživatele

Keď nám o demokracii káže netflix a jeho homoaktivisti, je jasné, že niečo s demokraciou nie je v poriadku. V demokracii by sa nemal vnucovať jeden povolený názor a iné (normálne) názory by nemali byť ostrakizované a v médiách opľúvané. V demokracii by nemala byť hanba povedať, že rodina je muž a žena, ktorí môžu splodiť deti, a takýto názor by nemal byť označovaný za fašizmus. Demokracia by nemala byť o poslušných progresívnych sluhoch vychovávaných v školách, kde prednáša zmaľovaný chlap v ženských šatách. V demokracii by nemala rozhodovať etnicita o tom, kto má pravdu, ani by sa podľa princípu rovnosti nemali stanovovať kvóty zvýhodňovania len pre to, aby určitý počet vyvolených obsadil školstvo a teplé miestečka. Demokracia by nemala byť o tom, že si belosi budú kľakať pred černochmi a tí im budú bohorovne hovoriť, že sa majú pokúšať byť menej bieli. Demokracia nemá byť o tom, že čím väčšiu zvrhlosť vidíš, tým oslavnejšiu pieseň spievaš a tým si väčší demokrat. Demokracia by nemala byť o tom, že začneme ľudí nazývať stredným rodom, len aby sme neurazili psychicky chorých, ktorí si myslia, že muži môžu rodiť deti a že sa im blíži menopauza. Demokracia by nemala byť o tom, že Afričanov považujeme automaticky za Švédov rovnako tak ako dobre vieme, že ak sa v stajni narodí myš, nie je to kôň. Demokracia by nemala byť o tom, že vraj v najslobodnejších voľbách tohto sveta môžu voliť aj mŕtvi len aby vyhrala tá správna strana. Demokracia by nemala byť o démonizovaní bieleho heterosexuálneho muža, ktorí môže za všetko zlo sveta. Demokracia by nemala byť o presúvaní pravdy z faktov na emócie, nakoľko pravda nie je o pocitoch. Demokracia by nemala byť o tom, že ako adolescent rebelujem zmenou pohlavia, ekofašisticky nenávidím deti, pretože zanechávajú uhlíkovú stopu, no na druhej strane s otvorenou náručou a dúhovou vlajkou vítam podrezávačov hláv. Žijeme teda ešte v demokracii? A kto vlastne spravil z témy sexu a orientácie najdôležitejšiu otázku civilizácie? ()

JamesSi 

všechny recenze uživatele

Upřímná otázka: Viděli jste to? Nebo fakt hodnotíte podle traileru. Jako kdo si myslí, že to vede k "fašistické diktatuře", tak je fakt na omylu. Je to jen sakra zhudebnění americký konstituce + amendments. V druhé epizodě se doslova sakra zpívá, že "je důležité sdílet názory a argumentovat na internetu". Ne sakra cenzurovat názory ostatních lidí. Všechny věci jsou naprosto "milk-toast" a naprosto nekontroverzní. Navopak bych to kritizoval za to, že to neříká téměř nic. "Daně jsou otravné, ale musí se platit." "Je dobré pro něco stát" "Svoboda je dobrá" "Policie by měla mít důvod než vás začne prohledávat" apod. Kdo s tím sakra nesouhlasí? To se sakra nepovažuju za libtard cuck (nebo jak se tomu teď říká), jak mě asi tady lidi budou po tomhle komentáři vidět. Animace je fakt dobrá (pár z animátorů, které sleduju na YT se na tom podílelo), songy jsou ale hit or miss. Za chvilku se tady bude psát, že občanská výchova je vymývání obyvatelstva. OBUMMER DONE DID IT. Viděno 5 epizod. ()

Galerie (58)

Reklama

Reklama