Clarksonova farma - Série 1 (2021) (série)

Tractoring (S01E01)

(epizoda)

Frajer42

Ve farmaření jsem takřka panic a moje farmářské dovednosti končí někde u pár hodin hraní Farming Simulátoru a vyorávání brambor v reálném životě. Trošku jsem se tedy bál, že i navzdory zdejšímu super hodnocení to nebude můj šálek čaje. Což se ukázalo být pravdou tak napůl. Clarkson je zkrátka Clarkson a dokáže udělat zábavu i z něčeho tak nudného a stereotypního jako je kypření půdy. Na druhou stranu to není ani vzdáleně tak vtipné, jako třeba šílenosti v Grand tour. [60 %] ()

MoiJe

Nie je to pre masy a nepýtajte sa, prečo som to sakra pozerala ja, ktorá z Top Gear videla asi 3 minúty a som mestský tvor. Ale na "dokument" o tom, ako televízna osobnosť začína farmáriť, je to podarené. Popri inej činnosti je to užiteľné si. Ale myslím, že tá 1 hodina je tak akurát, netreba ďalších 7. ()

SpaceOdyseus

Vypada to na prijemnou zmenu od Top Gearu potamzo Grand Tour, kde uz se panove dost opakovali. Clarkson je stale stejne ignorantsky vtipny, ale v kulisach farmareni me to bavi vic nez v kulisach luxusnich vozu. ()

JetDryerFan

Pocity po prvním dílu? Dost rozpačité. Jako by tam něco malého a starého chybělo, nicméně tomu dám šanci, chci vědět, jakej farmář Jeremy ve finále bude. ()