Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a zavedou vás na mejdany, kde to opravdu frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho! (oficiální text distributora)

Jurge

O niečo lepší film ako Sestry v akcii, no stále je to hovadina. Čo však kvitujem je to, že keď chodia po Londýne a niečo o ňom hovoria, aspoň sa aj tí dementní americkí teenageri čomusi priučia. Inak nič. Olsenky sú síce krásne, ale to je málo. ()

lulundia

Podle ostatních názorů tady mám pocit, že vzniklo něco hluboce podřadného, a přitom vůbec o žádnou katastrofu nejde. pokud máte chuť na něco oddechového, a chcete se pobavit, jde o správný výběr. neříkám, že film vám změní život, ale třeba pro někoho, kdo v Londýně byl (můj případ) a má k této zemi kladný vztah, se může film stát sympatickou vzpomínkou. Olsenky jsem rozhodně už viděla v horších filmech než je tenhle. K filmu se ráda vracím i po letech. což je pro mě dostatečné plus. I tady se může osvědčit vlastní názor - koukněte se a uvidíte, jestli se vám film líbil, já doporučuju, dát tomu ještě šanci :-). ()

janejudyjune

Plus tohoto filmu spočívá v tom, že jsem v Londýně byla a mohla jsem si tak vybavit všechny možné vzpomínky. Obsah je velice podobný všem ostatním filmům z řady, jen se ze slunných Baham přesuneme do o něco deštivějšího Londýna, kde všichni filmový Angličané mluví s hrozným a špatným cockneyským přízvukem, který je pro americké filmové Angličany tak běžný. ()