Reklama

Reklama

Sestry v Londýně

  • USA Winning London (více)
všechny plakáty

Obsahy(1)

Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a zavedou vás na mejdany, kde to opravdu frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (43)

Mr.Floyd 

všechny recenze uživatele

Ach, ďalší film s asi najznámejšími dvojčatami na svete je v podstate náplňovo totožný so Sestrami v akcí, akurát je obohatený o zložku "lásky" a iného pohľadu na mužskú časť osadenstva. Totálna blbsť, ale odpad to nie je, určite sa nájdu tisíce ľudí, ktorým sa to páčilo. Ja ako citlivá bytosť ich úprimne ľutujem :) ()

choze 

všechny recenze uživatele

Mnohem slabší než JEDEN DEN V NEW YORKU, kde je tentýž koncept "šprťácká Olsenka a nezodpovědná Olsenka razí do města a balí kluky" zpracován podstatně lépe (povahové rozdíly jsou mnohem vyhrocenější) a zábavněji. A ty neustále klípky a záběry z videokamery akorát ilustrují bezradnost scénáře a režie a otravují. Nuda. ()

Reklama

Mauric odpad!

všechny recenze uživatele

Americká exkurze "uťápnutou" zemí jejich bývalých otrokářů pro teenagery. Oči krvácí, mozek leze ušima a hlava se vám pokouší vyšroubovat a odletět. Konfrontace ameriky a spojeného království vyznívá jasně pro úžásnou ameriku a neherečky Olsenovy jsou obřím trnem v oku stejně jako záběry z videokamery. Nejspíš jsou na mě tyhle filmy moc cool. ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Sice jediná věc, u které jsem se skutečně zasmála, byla ta hláška s Voldemortem (viz komentář novoten), ale i tak to nebylo tak špatné. Když člověk vidí i ty jejich naprosté propadáky (Výlet do Říma, Sestry na Bahamách, atd), tak ho dokonce tento film i trochu překvapí. ~(3,3)~ ()

delaware 

všechny recenze uživatele

Nejlepší (a možná zároveň i jediný opravdu koukatelný) film dvojčat Olsenových. Zajímavý soundtrack, dobrá zábava, nabytí trochy vědomostí, ale hlavně výborný námět! Když jsem byla mladší, nepřála jsem si nic jiného, než se účastnit skutečného modelu Spojených národů. (A vloni jsem měla štěstí se s podobným projektem podívat do útrob Evropského parlamentu ve Strasbourgu. Přání splněno!) ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v Londýně (Anglie, Velká Británie) a ve městech Glendale a Los Angeles (USA). (GASTON73)

Reklama

Reklama