Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Mary-Kate a Ashley se ocitly ve městě nad řekou Temží, aby tam spolu s dalšími teenagery zkusily řídit celý svět. I při všech zmatcích, které na ně čekají, si buďte jisti, že obě blondýnky zažijí správnou dávku dobrodružství, legrace a zavedou vás na mejdany, kde to opravdu frčí. Sestry Olsenovy zase řádí a vy musíte být u toho! (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (43)

janejudyjune 

všechny recenze uživatele

Plus tohoto filmu spočívá v tom, že jsem v Londýně byla a mohla jsem si tak vybavit všechny možné vzpomínky. Obsah je velice podobný všem ostatním filmům z řady, jen se ze slunných Baham přesuneme do o něco deštivějšího Londýna, kde všichni filmový Angličané mluví s hrozným a špatným cockneyským přízvukem, který je pro americké filmové Angličany tak běžný. ()

lulundia 

všechny recenze uživatele

Podle ostatních názorů tady mám pocit, že vzniklo něco hluboce podřadného, a přitom vůbec o žádnou katastrofu nejde. pokud máte chuť na něco oddechového, a chcete se pobavit, jde o správný výběr. neříkám, že film vám změní život, ale třeba pro někoho, kdo v Londýně byl (můj případ) a má k této zemi kladný vztah, se může film stát sympatickou vzpomínkou. Olsenky jsem rozhodně už viděla v horších filmech než je tenhle. K filmu se ráda vracím i po letech. což je pro mě dostatečné plus. I tady se může osvědčit vlastní názor - koukněte se a uvidíte, jestli se vám film líbil, já doporučuju, dát tomu ještě šanci :-). ()

Reklama

Mr.Floyd 

všechny recenze uživatele

Ach, ďalší film s asi najznámejšími dvojčatami na svete je v podstate náplňovo totožný so Sestrami v akcí, akurát je obohatený o zložku "lásky" a iného pohľadu na mužskú časť osadenstva. Totálna blbsť, ale odpad to nie je, určite sa nájdu tisíce ľudí, ktorým sa to páčilo. Ja ako citlivá bytosť ich úprimne ľutujem :) ()

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Sice jediná věc, u které jsem se skutečně zasmála, byla ta hláška s Voldemortem (viz komentář novoten), ale i tak to nebylo tak špatné. Když člověk vidí i ty jejich naprosté propadáky (Výlet do Říma, Sestry na Bahamách, atd), tak ho dokonce tento film i trochu překvapí. ~(3,3)~ ()

Judy24 

všechny recenze uživatele

Nemůžete po mně chtít objektivitu. Tenhle film je podle mě z těch Olsenkovských zdaleka nejlepší a to nejenom proto, že jsem se díky němu platonicky zamilovala do Jesseho Spencera. EDIT: Mýlila jsem se. Po několika letech koukám na Olsenkovské filmy znovu a s hořkostí zjišťuju, že čím byla dvojčata starší, tím méně uměla hrát. A v Londýně už jim je čtrnáct, takže se na to v podstatě nedá koukat. Vděčím Sestrám v Londýně za vnuknutí geniálního nápadu na akci, které bych se chtěla zúčastnit (a zúčastnila - nejednou) a za objevení toho Jesseho. Ale film jako takový za moc vážně nestojí... ()

Galerie (1)

Zajímavosti (1)

  • Natáčení filmu probíhalo v Londýně (Anglie, Velká Británie) a ve městech Glendale a Los Angeles (USA). (GASTON73)

Reklama

Reklama