poster

Sestry v Londýně

 • USA

  Winning London

 • Slovensko

  Olsen Twins: Sestry v Londýne

Rodinný / Romantický

USA, 2001, 93 min

 • Tsuki
  ***

  Sice jediná věc, u které jsem se skutečně zasmála, byla ta hláška s Voldemortem (viz komentář novoten), ale i tak to nebylo tak špatné. Když člověk vidí i ty jejich naprosté propadáky (Výlet do Říma, Sestry na Bahamách, atd), tak ho dokonce tento film i trochu překvapí. ~(3,3)~(11.2.2009)

 • Tartarus
  *

  Tak tohle jsem nezažil! Netušil jsem, že se mi při hodině angličtiny (škola hrou, chápete?) udělá fyzicky nevolno z téhle srágory. Tak o čem tenhle filmeček vlastně je. Parta lidí podle vzorce kráska, kráska, kráska, hezoun a kretén s videokamerou se vydají poznávat Londýn. Ježíši kdyby alespoň trošku hráli že hrajou. Vtipy jako přilepený toaletní papír na botě a co s ním mě neskutečně vytáčely. Dalším hřebíčkem do mé rakve byly ty neskutečně hloupé zpomalené, zrychlené či opakované záběry. Proč? Snaha zavděčit se určité skupině diváctva byla více než zřetelná. Na závěr upozornění: Může zabíjet. Ach jo, kam sem to vlez...(1.2.2006)

 • Judy24
  *

  Nemůžete po mně chtít objektivitu. Tenhle film je podle mě z těch Olsenkovských zdaleka nejlepší a to nejenom proto, že jsem se díky němu platonicky zamilovala do Jesseho Spencera. EDIT: Mýlila jsem se. Po několika letech koukám na Olsenkovské filmy znovu a s hořkostí zjišťuju, že čím byla dvojčata starší, tím méně uměla hrát. A v Londýně už jim je čtrnáct, takže se na to v podstatě nedá koukat. Vděčím Sestrám v Londýně za vnuknutí geniálního nápadu na akci, které bych se chtěla zúčastnit (a zúčastnila - nejednou) a za objevení toho Jesseho. Ale film jako takový za moc vážně nestojí...(10.4.2013)

 • KarlWalf
  *

  Pokud se za dobrodružství považuje nakupování, tak je to víc dobrodružné, než Indiana Jones a StarWars dohromady. Je to prostě o tom, jak dvě Američanky přijedou do GB, vidí, jak se tihle neameričtí lidičkové baví, že jejich zábava je vlastně primitivní, jejich zvyky jsou taky primitivní, protože obé není americké. Následně holky poruší všechny tradice, aby ukázaly, že Ami nebudou respektovat nějakou stoletou kulturu. Pokud máte rádi filmy, kde Árijci přijdou do Ruska, vyvraždí půl vesnice a druhou půlku naučí svým zvykům, tak je to ideální film pro Vás a přidejte si k mojí hvězdičce čtyři hákové kříže navíc.(29.6.2005)

 • choze
  *

  Mnohem slabší než JEDEN DEN V NEW YORKU, kde je tentýž koncept "šprťácká Olsenka a nezodpovědná Olsenka razí do města a balí kluky" zpracován podstatně lépe (povahové rozdíly jsou mnohem vyhrocenější) a zábavněji. A ty neustále klípky a záběry z videokamery akorát ilustrují bezradnost scénáře a režie a otravují. Nuda.(2.6.2007)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace