Sestry v Londýně

Scénografie:

Jack Cloud

Kostýmy:

Judy B. Swartz

Nejlepší (a možná zároveň i jediný opravdu koukatelný) film dvojčat Olsenových. Zajímavý soundtrack, dobrá zábava, nabytí trochy vědomostí, ale hlavně výborný námět! Když jsem byla mladší, nepřála jsem si nic jiného, než se účastnit skutečného modelu Spojených národů. (A vloni jsem měla štěstí se s podobným projektem podívat do útrob Evropského parlamentu ve Strasbourgu. Přání splněno!)(17.11.2004)

• Mr.Floyd

Ach, ďalší film s asi najznámejšími dvojčatami na svete je v podstate náplňovo totožný so Sestrami v akcí, akurát je obohatený o zložku "lásky" a iného pohľadu na mužskú časť osadenstva. Totálna blbsť, ale odpad to nie je, určite sa nájdu tisíce ľudí, ktorým sa to páčilo. Ja ako citlivá bytosť ich úprimne ľutujem :)(26.4.2008)

Podle ostatních názorů tady mám pocit, že vzniklo něco hluboce podřadného, a přitom vůbec o žádnou katastrofu nejde. pokud máte chuť na něco oddechového, a chcete se pobavit, jde o správný výběr. neříkám, že film vám změní život, ale třeba pro někoho, kdo v Londýně byl (můj případ) a má k této zemi kladný vztah, se může film stát sympatickou vzpomínkou. Olsenky jsem rozhodně už viděla v horších filmech než je tenhle. K filmu se ráda vracím i po letech. což je pro mě dostatečné plus. I tady se může osvědčit vlastní názor - koukněte se a uvidíte, jestli se vám film líbil, já doporučuju, dát tomu ještě šanci :-).(10.2.2013)

• KarlWalf

Pokud se za dobrodružství považuje nakupování, tak je to víc dobrodružné, než Indiana Jones a StarWars dohromady. Je to prostě o tom, jak dvě Američanky přijedou do GB, vidí, jak se tihle neameričtí lidičkové baví, že jejich zábava je vlastně primitivní, jejich zvyky jsou taky primitivní, protože obé není americké. Následně holky poruší všechny tradice, aby ukázaly, že Ami nebudou respektovat nějakou stoletou kulturu. Pokud máte rádi filmy, kde Árijci přijdou do Ruska, vyvraždí půl vesnice a druhou půlku naučí svým zvykům, tak je to ideální film pro Vás a přidejte si k mojí hvězdičce čtyři hákové kříže navíc.(29.6.2005)

• haWranka

Nemůžu si pomoct, ale ze sester Olsenových mám kopřivku. Jejich "herecké" výkony, to je snad největší katastrofa v tomhle už tak dost katastrofálním "filmu". A k tomu ještě katastrofální sekaný střihy, ze kterých mě bolela hlava. Taky tu má mládež asi jenom jedinou zábavu a to je nakupování. Ble na to!(5.10.2006)