Série(3) / Epizody(36)

Sledujte příhody impulzivního Cupheada a jeho opatrného, ale poddajného brášky Mugmana v animovaném seriálu podle oblíbené videohry. (Netflix)

MorraEddie

Cuphead na Scénu je geniální animovaný počin, který mě i díky své animaci vrátil o slušnou dávku let do minulosti. Pro fandy herní předlohy absolutní povinnost a pro všechny ostatní vlastně taky. Málokdy se dostane do televize animovaný seriál , který oplývá takovou hravostí, zábavností a originalitou. Za toto patří Netflixu velké díky. ()

swenyx

Cuphead v seriálové podobě neskutečně válí. Řekl bych, že se to dá dost solidně přirovnat k Tom a Jerrymu. Podobný humorný krátký díly, který na sobe víceméně moc nenavazují a každý díl představuje jiný dobrodružství. Chemie Cupheada a Mugmana je super, není šance se nudit, oni vždy vymyslí nějakou tu zvrácenost. Ďábel se vždy za pár dílu ukáže a každý díl s ním za to fakt stojí. Předlohu v podobě hry zas tak moc neznám, ale její originální vizuál a  ztřeštěný postavy bych řekl, že vystihli fakt dobře. Jinak chválím český dabing, na to že to není nějak velký projekt, tak i přesto se povedl, klobouček. ()

Egito

Hra cuphead je velmi skvělá se zaměřením do 30. a 40. let čímž napovídá i vizuálem. Na seriál cuphead jsem se velmi těšila a také mě i velice příjemně překvapila svou vtipností, ponechanou grafikou jaká je ve hře, postavám ze hry a celkově příběhu v jednotlivých epizodách. Doporučuji jak mladším tak i starším. Pokud byla 1. série takto dobrá, na druhou se těším o to víc. ()

Updated_Cake

Žádnou původní hru neznám a seriál jde tak nějak kompletně mimo mě. Nedosahuje to kvalitou ani na původní klasické animáky. 2* jsou prakticky za animaci a fajn dabing. Ale nějak mě to absolutně nechytlo a hezky mě pointa a nějaká zábava obkroužila. Třeba tomu v budoucnu dám znovu šanci, zatím mi to přijde ale nic moc. Humor, kteří tam někteří našli, mě zcela minul a asi nejsem prostě cílovka. ()

Jaroslaw

6/10 Herní předlohu neznám,o to víc jsem byl mile překvapen,pač co se animace týče,je znát,že se tvůrci inspirovali u animovaných grotesek a jo,gagy a humor zde fungují,avšak škoda,že se v jádru jedná o animovaný seriál pro mladší diváky. ()

DeJiF

Abych pravdu řekl, dohrání hry mě stálo víc, než cena na Steamu (ještě se slevou) a rozhodně to není kdo ví jak dětská hříčka, JE TO ABSOLUTNÍ UTRPENÍ. Eh no a The Cuphead Show! více méně bere tu "nevinnou" část hry a dělá z toho nostalgický animák, který mi dost často připomínal mé, v mladším věku, oblíbené seriály (například Duck Tales). Zároveň mi ale přijde, že humor tu z absolutní infantilnosti, která mi už dnes v těch tehdejších dětských seriálech dost bije do očí, povyšuje jen na mírnou infantilnost a vtipům jsem se často i smál, i když to je možná způsobeno mou vlastní infantilností. Každopádně The Cuphead Show! funguje po všech stránkách skvěle, celkový vizuál, animace od klasické kreslené až po občasnou 3D modelínu a šum obrazovky, dodává celému seriálu ten správný nádech, odkazy ze hry potěší a o hudbě ani nemluvě. Má to tedy skutečně velký potenciál do budoucna, přeci jen, svět Cupheada originalitou jen srší, a proto tomu s klidem napálím pět hvězd. ()

Yofilmrapeme

Silně pochybuju, že dítě bude mít skill a chuť si Cuphead zahrát, proto mě trochu překvapilo, že jsem na seriál narazil na Netflixu na dětském profilu. Když měl Cuphead announce čekal jsem něco naprosto jiného. Ale co, dítěti se to líbí a já se na to s ním kouknu rád, určitě radši, než na jiný brainwashing shity co dnes vychází. ()

MarekTulen

Snad jedna z mých neoblíbenějších rage (těžkých) her, dostala svůj seriál, a já v době co vyšla první série, byl zklamán a to jsem aj teď po dalších sérií. Ano seriál by byl dobrý, každá epizoda má jinou tématiku (tak jako například Spongebob v kalhotách), s prvky které byli využity v původní hře. Pro mě je to ale zklamáním, ve hře byl příběh, čekal jsem že to bude o Cupheadovi a Mugmanovi, kteří budou sbírat duše pro ďábla, tak jak to je ve hře, toho jsem se ale nedočkal. Jak říkám, pro to co je tento seriál určený, špatný rozhodně není. ()