My z Kačerova (TV seriál)

• český

Kačeří příběhy

DuckTales

• slovenský

Káčerovo

Animovaný / Dobrodružný / Komedie / Rodinný

USA, 1987, 100x22 min

Pro mě osobně jednoznačně nejlepší Disney seriál. Na tomhle jsem vyrostl a je obrovská škoda, že takové výtečné, dobrodružné a zábavné kreslené seriály už dnes téměř nejsou k vidění. Krásná vzpomínka. Seriál, který je pro dětskou duši dokonalý, ale neztrácí působivé kouzlo ani pro dospělé..(27.4.2005)

Huey, Dewey and Louie v USA. Dulík, Bubík a Kulík u nás. Tupu, Hupu ja Lupu v Suomi. Adoroval jsem Heřmánkovým chraplákem namluveného Rampu McKvaka s leteckou šálou kolem krku a s nelichotivou bilancí 135 vzletů při žádném přistání.(12.12.2008)

Mé dětství!! Jediný proč jsem byl schopen vztát v 8 ráno a zapnout Tv... Pokaždé se to vyplatilo :o))(11.7.2004)

Když mi bylo 10, byl to můj nej nej nej seriál :)(14.10.2003)

Bezkonkureční seriál mých dětských let :)(25.2.2009)

• - V komiksu nebyl kačer Donald u námořnictva a vždy se spolu se strýčkem Skrblíkem, Bubíkem, Dulíkem a Kubíkem účastnil jejich dobrodružství. (HappySmile)

• - Všechny postavy mají buď bílé ruce nebo nosí bílé rukavice. (vojtaruzek)

• - Flintheart Glomgold je zde zobrazen jako Skot, v původním komiksu je Afričan. (HappySmile)