To, že jsem tenhle seriál jako malý miloval a nevynechla jsem jediný díl dokazuje toto: Kačerov jak hurykán k nám už míří. Auta, laser, aeroplán městem víří. Příběhy píše z téhleté říše. Kačer! Hůhu. Teď k nám děti z dálky letí kačer.....Kačeři příjdou když jseš v nouzi. Kačerov se ze sna vzbouzí. Zavolat jen stačí heslo kačer. Hůhu...Jsem magor? Možná...,ale tohle bylo boží(16.1.2009)

• pytlik...

Jo jo. Viděl jsem to v 16 letech, kdy to sem poprvé přišlo, a celkem se mi to líbilo. I když kvůli jisté uvřískanosti a dravosti těch tří synovců, o strýčkovi nemluvě, jsem dával přednost Rychlé rotě. Ovšem teď na to koukám znovu a nudou zívám. Asi je to tím, že jsem vyrostl z dětských střevíčků, na písek chodím tak maximálně dvakrát tejdně, a taky tím, v mém srdci se již napevno usídlil ptakopysk Perry, který se s těmahle kačerama vypořádá jediným plácnutím svého ocasu, že jim ani příručka nepomůže!(26.9.2013)

Krkoun Skrblík:"Rampo, jestli se utopíme, tak tě zabiju!!" Tomuto výroku jsme se váleli smíchy jak dlouho:-)) Celý seriál skvost!:-) Nejoblíbenější díl o tom, jak Skrblík s Hamounem našli kouzelnou lampu:-) Hlavně závěr, kdy Hamoun pošle Skrblíka na opuštěný ostrov. Jeho druhé přání bylo - tak to bych chtěl vidět:-)) a octitl se na ostrově se Skrblíkem:-)))(23.4.2011)

Naprostá Disneyovská klasika. Možná se tu někdo ohradí, že klasikou je přece Mickeymouse, ano, také, ale dovolím si tvrdit, že naše generace narozëná v 80. letech vyrostla více na kačerech. Navíc už to bylo takové méně přitroublé než mišák. Sem tam i nějaké to morální ponaučení, takže musím hodnotit maximem možného.(3.4.2012)

Snad není nikdo, kdo by tohle neznal. Klasika mezi kreslenými seriály. Dnes si rád pospím, ale kdysi, když Kačeři běželi v tv, tak jsem shchválně brzo vstával aby mi neušel ani jeden díl. Všechny postavy zkultovněly a měly dostatek prostoru. Různorodost příběhu a klasická koupel Skrblíka v penězích... Je v tom kus mého dětství.(6.1.2009)

• - Všechny postavy mají buď bílé ruce nebo nosí bílé rukavice. (vojtaruzek)

• - Seriál Letohrátky: Rebeka, Kid a Balú (1990) měl původně navazovat na seriál My z Kačerova a jeho hlavní postavou měl být Rampa McKvák. (HappySmile)

• - Skrblík je podle časopisu Forbs nejbohatší kreslená postavička a jeho majetek je odhadován na 570 miliard korun. (Hans.)