Britney vs. Spears

Trailer

VOD (1)

Novinářka Jenny Eliscu a dokumentaristka Erin Lee Carr díky exkluzivním rozhovorům a odkrývaným důkazům otevírají nový pohled na zápas Britney Spears o vlastní svobodu. (Netflix)

Trailer

Arsenal83

Ďalšia jednotvárna obhajoba Britney. Súdy ale už nejako rozhodli a myslím, že vo veci sa koná ďalej, nevidím dôvod ešte takto agitovať bez uvedenia názoru druhej strany (vraj nechceli hovoriť). Všetci v jej okolí boli zlí, len ona bola normálna a využívaná. Verím tomu, že samozrejme sa hyeny nájdu, ale že by to bolo takto čiernobiele? Nie som si istý. ()

M.i.k.e

Britney sem sice žral ve svém pozdně pubertálním období (a ne proto že by se mi líbila její hudba),nicméně její soukromí a aféry sem nikdy nesledoval a nijak zvlášť mě ani nezajímalo/y.Tenhle dokument mi tak ukázal dost věcí které jsem neznal,nicméně je otázka jestli mu jako někdo kdo o tom vůbec nic neví můžu věřit.On to totiž není dokument v pravém slova smyslu,ale jde spíš o investigativní a dost jednostrannou obhajobu Britney.Ta je tu vyobrazená jako ta ze které si všichni (s jejím otcem v čele) udělali pouze dojnou krávu a automat na peníze.To samozřejmě může být pravda a nepřekvapilo by mě to,stejně jako by mě nepřekvapilo kdyby ta pravda byla trochu víc uprostřed...50% ()

Tomas_PO

Nikdy som nevenoval veľa pozornosti súkromnému životu Britney, prišlo mi to ako klasický príbeh nezvládnutia showbiznisového tlaku. No zistiť viac o pozadí vzťahu otca a dcéry, ktorý prerástol do pracovno-právnych rozmerov, ako aj nahliadnutia do amerického sveta justície a "opatrovateľníctva", bolo miestami až strašidelné. A za to ide subjektívne hviezda naviac, pretože samotný dokument na viac ako 3 hviezdy nemá. Hlavní protagonisti v ňom nie sú, objaví sa len zopár originálnych(?) nahrávok, či prepisov SMSiek. A to je vzhľadom na horúci právny spor celkom škoda, pretože získať si na svoju stranu súdy a verejnosť mohli mať záujem obe strany. Ako proces dopadol vieme, preto prekvapilo načasovanie dokumentu, ktorý vyšiel až po vynesení rozsudku, no kľúčový bod - samotný rozsudok nezachytáva. Pritom stačilo počkať týždeň, dva? V každom prípade mi je Britney po zhliadnutí tohto dokumentu o čosi sympatickejšia, čo je ale pochopiteľné, keďže protistrana nedostala takmer žiaden priestor (aj keď vraj bola oslovená). ()

DonBraso

Jak už jsem psalo,z druhé strany chybí jakákoliv informace či pohled na tu kauzu,ale když vezmu jak bylo řečeno z dokumentu na jakou notu hrají,tak logicky ani padnout nemohla.Bylo pěkný,že do tohohle srabu se může dostat každý a ne jen Britney.Soudy opět k hovnu jako všude,protože jste vykořisťován vně rodiny.Dost mě zarazil fakt,že opatrovnictví má úplně jiný význam, než jsem si myslel.Ono to fakt není jen vezmu dítě a čau.Uděláte z člověka jen chodící postavu,která vydělá balík a ostatní vezmou jackpot,protože Vy jste nesveprávný vůbec cokoliv dělat.O to víc pěkný v dokumentu,že se až rozkrývají pravdy.Je to spíše až investigativní činnost,která přímo jde včele s režisérkou po jménu Spears.Ač nejsem nějaký bůhvíjaký fanoušek Britney,tak obsahově do života slušná sonda o tom,že jedna novinářka kvůli tomu obětuje docela hodně,aby na záchodě předala dokument o zrušení opatravnoctví,že to samotná Brit podepíše.O chvilku později,se prostě udělá to,že podpis je zfalšovaný :) Klasika dnešní doby.Řekl bych malinko mafiánské praktiky,kde se někdo slušně nažere prachů a systém se může jít klouzat. ()

haluska11

nejviditelnější oběť showbusinessu a queer ikona s legendárními písničkami - kdo jiný než nebohá britney spears. záběry hyenistických až predátorských paparazzi nahání husí kůži a je víc než zřejmé, že chudák holka nemůže věřit ani vlastní rodině. jak vznikl narativ o jejím šílenství a jak se stalo, že je nesvéprávná? dokument spíš ukazuje prstem, než nabízí odpovědi. neznalý divák neví co si myslet, ale ví co dodat: #freebritney a #fckthepatriarchy(: ()