Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Budu zase zpívat! Iveta abstinuje a cvičí, dělá vše, aby se vrátila na pódia. Comebackový koncert se blíží a Josef chce být tím, kdo zajistí, že proběhne bez potíží. Příchodu Ivetina největšího ctitele ale nezabrání. (Voyo)

Recenze (6)

fabecc1222 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Závěr života IB bude asi už navždy zahalem mnoha tajemstvými, či informacemi, které mohou různí lidé z jejího okolí interpretovat tak, aby z toho vždy oni samotní vyšli jako ti hodní, což je vidět i na posledním díle, který se v tom trochu patlá a úplně neví, jak vlastně poslední dny IB pojmout. Je vidět, že tvůrci tady spíš jen tak našpalují, aby vyloženě neukázali na Rychtáře, Macuru či někoho dalšího jako toho, kdo nakonec IB dotlačil k onomu osudnému dni. Tady směrem k tomu teda tvůrci připravili poměrně děsivý dějový oblouk pro postavu vojáka - fanouška - zástupce člověka z lidu...Ale samotná událost teda neni jasně ukázána, takže tady tvůrci pracují s tím, že divák vlastně už všechno zná. Neříkám, že tu nutně musela být znázorněna samotná smrt IB, ale určitě by skrze emoční stránku k divákovi bylo fajn ukázat nějaké reakce na její čin v rámci jejího okolí. ()

Secura 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Níže lehký spoiler. Nejlepší díl třetí série. Strašně se mi líbí symbolika v podobě osob Anežky a jejího muže. Původně jsem myslela, že bude Karel mít cosi společného se smrtí Sepéšiho, ale nakonec ti lidi mají v příběhu větší, hlubší význam. Mimo to, že je náznak, že Karel může být TEN strojvedoucí, což není jasné, (alespoň mně ne, neznám detaily skutečného případu,) vlastně celou dobu představují takové - v uvozovkách - vrahy Ivety. Od naprosté adorace, přes opovržení, výsměch, pokrytectví, čecháčské plutí s proudem až po lítost a jak jsme jen mohli, chudák holka. I když k tomuhle uvědomnění tyto postavy v sérii nedošly. Naprosto klasický český konzument šoubizáru a vlastně ten, kdo dovedl Ivetu tam, kam dovedl. ()

Reklama

Annaroz 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Třetí série nestála za nic. A poslední díl byl úplná katastrofa. Vlastně o ničem. Kromě bitky Rychtáře s Macurou tam nebyl skoro žádný děj, jen pohledy na smutnou Ivetu a rozběsněné novináře... Kdo její příběh nezná, vlastně by ani moc nepochopil proč se zabila. Vše se svedlo na to, že jí byl odebrán Artur... O jejích vnitřních démonech, o katastrofálním zdravotním stavu, nejistotě, o tom jak neustále měnila manažery, jak se vždy s někým nadšeně dala do kopy, aby jejich spolupráce velmi rychle vzala za své ani zmínka. ()

NinadeL 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Tady se naplno ukázalo, že si Michal Samir potřeboval nasypat popel na hlavu a bohužel všechno, co celé ty roky schovával za uměleckou licenci, selhalo na plné čáře. V prvních dvou sériích jsem s ním zkusila hrát hru na fikci, ale poslední série je průser. Výběr událostí, které rozpitvává a které naopak ignoruje, je tragický. Zobrazení rozpadu osobnosti hlavní hrdinky je nekoncepční, postavy kolem ní karikatury. Tohle měl natočit někdo, kdo si tím nepotřeboval řešit vlastní selhání. ()

BarryLyndon 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Škoda že v Čechách neexistují Zlaté Maliny, protože výměna mezi Arturem a Rychtářem jsou skutečně na úrovni Tommyho Wiseau. Strašně zábavný projekt ve své spatnosti. Hodinu jsem se modlil aby už skočila. Bohužel tam ani to nebylo. :-( ()

Galerie (37)

Reklama

Reklama