Na místě činu: Zabiják z Times Square

• USA Crime Scene: The Times Square Killer
USA, 2021, 2 h 27 min (Minutáž: 48–51 min)

Epizody(3)

V New Yorku 70. let řádí zvrácený sériový zabiják přezdívaný „Torzový vrah“ a uniká policii. Dokumentární seriál vás zavede do těch nejtemnějších zákoutí zločinu. (Netflix)

Maraboy

Klasicky Netflixácky zbytečně zdlouhávé, dokument se měl spíše jmenovat "Historie Time Square". Čistě dokument o Torzovém vrahovi by vystačil na 45min. 40% ()

Zix.

Z jedné strany dokument o sériovém vrahovi, z druhé o erotickém průmyslu v USA nebo New Yorku. Chápu že tvůrci chtěli objasnit pozadí co se tou dobou v Time Square dělo, protože většina lidí jako já to netušilo. Je to ale zbytečně natahovaný a několikrát se opakuje co se tam dělo, jak policie neustále nic netušila a nevěděli co dělat. Dokud nepřišel osudný den, kdy konečně díky prostitutce vraha uchyla chytli a přicházeli na to co všechno udělal. Kdyby to zkrátili, hlavně část o tom erotickým průmyslu, tak z toho mohl být jeden slušný a povedený dokument. ()

Lesazrk

Celý prípad by sa dal napchať do 30 minút, to by však nebol Netflix aby to nenatiahol na niekoľko častí plných omáčok. ()

Tr0nic

Niekedy na konci poslednej časti keď povedia meno vraha si spomeniete, že nejakého hľadali. Inak pokiaľ vás zaujíma ako fungovala prostitúcia a porno entertainment v 80 rokoch minulého storočia v NY, určite sa o tom dozviete viac ako ste čakali. ()

Royaldell

Na můj vkus zbytečně moc povídaček o Times Square a sex work, a ještě k tomu furt dokola. Nevím, proč to natahovat na zdlouhavý tři díly, který jsou vycpaný milionem ilustračních záběrů, a neudělat místo toho jeden kvalitní hodinový dokument. Takže tohle celkem pass, ale zas úplně zavrženihodné to asi nebylo.. ()

Dobry_clovek

Zajimavy dokument o seriovem vrahovi, ktery taky ukazuje jak prostituce a porno dokaze z centra New Yorku udelat misto hruzy. Dokument je ale zbytecne natahovany a mnoho veci se v nem opakuje, jak je u Netflixu zvykem. ()

janmatys

Případ jako takový je velice zajímavý, nicméně miniserie obsahuje hromadu nezajímavé omáčky, která se opakuje stále dokola. Udělat z toho film na 90 minut by bylo mnohem přínosnější. Výpovědi okrajově zapojených aktérů zkrátka nejsou třeba a spíše ruší celkový dojem, který by bez této zbytečné výplně mohl být více surovější. Poslouchat o tom, že to tam bylo nebezpečné a s hromadou sexuálních služeb, když se na začátku dozvíte, že dvěma prostitutkám někdo uřízl hlavu a ruce, plyne tak nějak z kontextu, že... Trpí tím hlavně první díl, druhý již méně, třetí je celkem k věci. 70% ()

benji66 odpad!

Taková normální americká šajze. 500x vam zopakují, že Time Square je centrem prostituce a do úmoru omílají zřejmá fakta. Relevantních informací minimum. Kdyby ze tří dílů byla jedna třičtvrtěhodinovka, mohlo to být co k čemu. Takhle  👎 ()